Prijava

Triforcu je olanik ko neko bozanstvo narkoticko da se ne lazemo djoto

sramota me je sto sam se ikada blejao na vukajliji,bas preterano preterano jadni i glupi likovi koji nikada nisu niti ce jebati,latentni homoseksualci koji su od tarzana istih prejadnih likova stvorili neku sliku u glavi sebi kako izgleda pravi muskarac i kako se stereotipno ponasa,od istih sisa koje kao i oni imaju 0 ulicnog iskustva i 0 iskustva sa pickama...moja greska je sto ih nisam sutirao od samog pocetka nego im dozvoljavao da se druze sa mnom

Ovo vam porucio olanik

Triforce skoro i da ne dolazi na sajt otkad si ti tu

чим неко помене уличну школу ја му дам цигару и рефлексно провјерим гдје ми је новчаник

Pliduuu
Triforcu je olanik ko neko bozanstvo narkoticko da se ne lazemo djoto

pre 3 m

Ahahahaha ma to ti je sve sprdnja brt

plok
maestrovoj slici kurca su se smejali ljudi koji uopste ne znaju ko je mestro,ta slika je isla kao meme fazon i koga takakv lik moze ubediti da je ljuta glava mora i sam biti prilicno mehur

pre godinu dana

Jbt odes godinu unazad i dalje se prica o maestrovom kurcu..

Ovde kod nekih primetim bas velik kompleks prema velikim gradovima...valjda zato sto ulicnu skolu poistovecuju sa beogradom....nema veze jbg I ako si iz bjeljinje ili kako se vec kaze mozes imati ulicnu skolu, apsolutno nema veze sa velicinom habitata.

Npr ceo zivot ti.je samo kuca, ucenje, pa se zaposlis npr kao doktor, advokat nebitno, ti ces da se kreces uglavnom samo sa istim slojem ljudi, lakse je uci u zonu konfora sve ti je poznato I predvidivo...dok na ulici opet mozes sretati sve od nacitanih knjizevnika koji bleje u kafani, mangupcina, likova koji prvo biju pa onda pitaju, pokvarenih pandura, advokata, kurvi, gomile beta likova koja ceo zivot sluze samo kao publika, alfe, ljudi koji su prosli ratove....ulica iliti bolje reci "ulica" nije predodredjena samo za jedan sloj ljudi.ko sto se ovde misli za dzibere koji citav zivot sede na klupi I mrste se likovima iz drugih krajeva...pa naravno da tu neces nista nauciti.

pa kako se postavljas prema ljudima je vise stvar licnosti i karaktera nego neke skole na ulici u blokovima itd

E pezose video sam na nekoj temi da si pitao o natasi mrdji nesto. Upoznao sam jednom prilikom ekipu iz dnevnjaka i mrdja ima 170 maks, inace los je utisak ostavila na mene, imala je neko fus dupe onako dronjavo i neke blage dlake na rukama, bas pajdo varijanta. Inace je slatka u faci, al bas nije imala energije nesto tad, razocarao sam se bio poprilicno, jer sam mislio da je ozbiljna riba uzivo

Može li neko samo da mi pojasni jbg nisam odrastao na "ulici" ni na ulici, iako sam već par godina na vukajlija tačka kom i dalje sam relativno slab sa slengovima, ali zar ulična škola nije nešto što mahom propaliteti i džabalebaroši koriste da bi kao pokazali da iako su niko i ništa imaju tog nekog iskustva koje su eto stekli na ulici?

Ovo što kaže Pezos za kompleks velikih gradova, slični njima su i likovi koji tripuju da je recimo Novi Sad veliki i kulturan grad, hahaha jebeno pola bosne i Ljubovije došlo tamo, tipa radikali dobijaju 60 % i nema institucije od autobuske stanice do luke, bolnice ili opštine gde zvaničan jezik nije ovaj

http://www.media.ba/sites/default/files/nikola_skoric_drzavni_posao.jpg

Ne moras nikada da trazis "ulicu", "ulica" te nadje kroz zivot jer asocira na zivotne nedace koje ces proci i ovako i onako jedino ako nisi Baron Trump. Jbt pricate o toj ulici ko da je Sona, ulica jebena odrastaju u demokratskom drustvu imaju svega i svacega, 6 obroka dnevno a pricaju ko da ce ih svaki cas oteti somalijski pirati i prodati u roblje u mogadisuu

Pa besmisleno je hvaljenje ulicnom skolom, to je normalan deo odrastanja samo, ko se hvali time, prejadan je kao i kad bi se hvalio time da si se poljubio sa ribom prvi put, mislim hvalis se kad imas 13 godina, posle se to valjda podrazumeva, isto kao i za ulicu. Al ako ne prodjes tako neke inicijacije kao mlad, moze posle ostaviti posledice, neiskusan bude covek i kivan na sve koji su prosli ulicu i ljubili se sa devojkama u usta itd

Ulicna je skola lose prolaze kampanjci
lako zasene te lova brza kola i sampanjci

-mimi mercedez

Jbg kavaj nije ona.meni toliko.fizicki dobra riba koliko mi.deluje harizmaticno i da ima neku ulicnu.skolu xD nesto poput fione galager

E ovo sto je kavaj rekao, jednom sam kod marica gledao kad je onaj ljuba inspektor pricao za djindjica koji je bio vrstan intelektualac sposoban covek itd kaze on je u legiji i tim krimosima video bogove i kaze to je valjda neki propust u odrastanju tako da eto i najpametniji i najsposobniji mogu da budu naivni jako ponekad jer nemaju iskustvo u odredjenoj sferi zivota. A na ulici sto kaze pezika prodjes kroz sijaset ljudskih cudi

Eh da je stari djindjo malo na ulici boravio, pušio sa 12, šibicario i izgubio nevinost sa radnicom bilijar kluba, ne bi ga ubili...

Ko bi reko da na vrhu bice Batica,
Ima li ste svoj trenutak kao Dejan Govedarica

- Rimski