Prijava

Sad ide period konfuzije, pa sodoma i gomora, pa srednji vek, pa renesansa, sve u 15 dana. Na kraju vukajlijx postaje samosvesna i ovaplocuje se u licnosti elokventnog i saljivog Zokija Sumadinca u sado mazo opremi, sa nakitnjakom.

Koliko je visok Zoki Sumadinac?

kolki nos, tolki ponos

kul novina. podsjeca me na the purge.

konvertuj odma u /b/ sa forčena, šta da gubimo vreme ovako, ionako ide u tom smeru

Хвала ти за кресове, јер било их је.

Сантјаго Коровјов
Lol, si realan, napravićeš deep web od raspalog sajta i natovariti sebi govna.

Reme, to je već učinjeno, davno :-)

Najpre pozdrav za sve prisutne, uvek se iznenadim kada vidim da vas ima.

Ovo kao kad ostaviš psa vezanog za drvo u šumi i posle godinu dana se iznenadiš kad ga nađeš živog.

ovo znaci da je dozvoljeno psovanje majke, sve ostalo je bilo dozvoljeno i kad su radilim modovi.pre sam jako zeleo da budem mod dok nisam shvatio da ovde modovi ne rade nista a ja sam hteo da poboljsam sajt a ne da se sepurim mod funkcijom

Želeo sam mod funkciju, žudio za njome. Možda je ona značila afirmaciju koju nisam imao u stvarnom životu. Neko odvajanje od mase dok sam bio deo sivila. Priželjkujem je i dalje... sada kada ona možda više ništa ne znači. Sanjam bele obale mod foruma, nove opcije, ban dugme. To su sve tričarije... ali meni bitne. Život se sastoji od tih tričarija... iako duboko znam da ničemu kao mod ne bih doprineo. Ta mod funkcija bi doprinela mojim hirovima, izfrustriranosti i neispunjenosti...

Želeo sam mod funkciju, žudio za njome.

Bez milosti te Kaizen nasukao na sprud SKEČ

realno Zap vredi da bude mod pre nego 95% sadasnjih garija na sajtu....

preko 80% njih sto su bili modovi do sad, nisam im znao ni nickove, neki nebitni marginalci izvuceni iz neke muske bulje pre kenjanja onog pijanog govneta

Želeo sam mod funkciju, žudio za njome. Možda je ona značila afirmaciju koju nisam imao u stvarnom životu. Neko odvajanje od mase dok sam bio deo sivila. Priželjkujem je i dalje... sada kada ona možda više ništa ne znači. Sanjam bele obale mod foruma, nove opcije, ban dugme. To su sve tričarije... ali meni bitne. Život se sastoji od tih tričarija... iako duboko znam da ničemu kao mod ne bih doprineo. Ta mod funkcija bi doprinela mojim hirovima, izfrustriranosti i neispunjenosti...

Kaizene vidim da si online
Hvala ti za novine i trud

budan si kasno(rano)

Јутро омладино.

Мене пробудила нека глад.

mene probudilo ne znam ni ja šta