Prijava

Јео неке сирнице и покушаћу да заспим.

*burek sa sirom
aj polako

Bob Rock izgubio smisao postojanja...šta da radi revolucionar kada više nema potrebe za revolucijom? :(

Vrati ktitore ili nešto slično, jer ipak su ovaj forum i čet dio interneta na kojem se može prozboriti koja normalna, vidjeti nešto zanimljivo a i bogami se uz poneku šalu i zacjeniti od smijeha. Ti članovi koji plaćaju bi imali pogodnosti poput samostalnog mijenjanja nadimka i slično, a da bi forum i čet zadržali kakav takav kvalitet novim članovima bi bilo onemogućen pristup većini foruma i četa, morali bi da se dokažu kroz definicije/novčane donacije, a pun pristup forumu/četu bi imali i bez toga samo ako im moderator odobri. Pa eto od tih članarina bi mogao davati i neke naknade tim moderatorima.

Koje još domaće sajtove/forume posjećuješ Plidu, a da to nisu mediji koje koristiš u svrhu informisanja?

дајте слику рајдерове кеве

Нешто најмудрије што је Кајзан урадио у посљедњих 5 година.

A najdebilnije što je kazan ikad uradio je što je dozvolio marku i dekiju da se registruju.

јел било нешто занимљиво од кад нема модератора?

loš je ovo eksperiment jer kaizen nije svestan da svađa sa moderatorima i održava ovaj sajt živim xd

I ja sam to primjetio, vracaj moderatore. Protiv koga ce se bob rok boriti je li ?

Ok je skroz.

Svetlana me banovala 7 dana bez razloga, pa joj maestro rekao da je cortez92 moj dupli, ona mi povecala ban na 14 dana.

Ajd ok, al posle par sati napisala da je ban za cortez92 greska, a svetlana mi ostavila dodatnih 7 dana lol.

Za sad je ok bez moderatora. Eventualno jedan da ordinira tipa Truć.

Поздрави ми ван Персија кад се видите пријатељу

Oću brat moj. *:)

Јел може онај летећи тањир да ми посудиш Ћилмо