Prijava

tajson se useravao od treninga to ga i spaslo klosarenja po ulici, po ceo dan samo trenirao, sve dok nije osetio PICKU

Sad ne bih da budem seronja, i izigravam svevideće oko Saurona, ali biću :) Pičku je osetio negde sa 14 - 15 godina, i o tome ima čak i zapis, pošto ih je nahvatao rođak od klinke i tom prilikom prislanjao pištolj tada mladom Tajsonu na slepočnicu.

E picke I tajsona ste sjebale kurve za sve ste krive

Feder će biti zaboravljen vrlo brzo, nema taj šarm i harizmu Muhameda Alija pa da ostane duže zapamćen, samo brojke i podaci na papiru, za deceniju dve biće poznatiji stadion nazvan po njemu od njega samoga. I Rafa tutav strašno, obojica operisani od humora, šale i spontane šege.
Nole ih prestiže uskoro i po brojkama jbg, bolji je, nije što je naš.

Svakacast nole.samo napred

Šavarš Karapetan, Frančesko Toti, Roberto Duran, Monika Beluči, Grejs Džouns, Mija Aleksić, Konstantin Rokosovski, Dostojevski, Mevlana Rumi, Mikelandjelo Merizi Karavadjo, Džimi Morison, Hendriks, Airton Sena, Tarkovski, Tupak Šakur, Duško Dugouško.

Imaš vrata u gornjem desnom uglu.

da su te kao klinca zvali na rođendane totalno bi ih smorio dok popuniš spomenar

Kod njega je jedino dobro što po njemu možeš da pišaš u neograničenim količinama, a on i dalje neće da se ljuti

Često nije ni svestan šta priča i radi

Ako govorim o GOAT momentima na sajtu, što je načeo Prov, onda ovo - Vukajlijaši (VOS) odigrali utakmicu protiv legit fudbalskog kluba.

Mislim, koliko legit može biti tadašnja šestoplasirana ekipa opštinske lige Sopot.

https://www.youtube.com/watch?v=SWJdnxOoNz4

Agi, ja greškom ovde okačio a hteo na drugu temu, predviđenu za to. Obrisao sam i tamo prekopirao.

Kasno sad da obrišem, jebežga. Postaviću tamo.

Fudbal - Sve više mislim CR7. Lik je mašina, on je Lebron fudbala, s tim što fudbal nego svog clear-cut Džordana, a Maradonu i Pelea nisam gledao. Mada mislim da je u ovoj raspravi mnogo idealizovan nekadašnji fudbal i fakat da je Johan Krojf ubijao sa pljugom u ustima.
Košarka - Džordan.
MMA - Mnogo jebena situacija. Relativno je mlad sport i sa internetom imamo pristup celoj istoriji sporta, ali je mnogo afera i sumnjivih momenata poput dopinga i nejasnih odluka. Ako Bones Jones napravi ozbiljan posao u teškoj i postane šampion, mislim da će mu svi morati priznati da je najbolji.
Boks - baš zajebana situacija. Ima mnogo romantizovanja, mnogo politike i mnogo precenjenih i potcenjenih. Verovatno kad se sve uzme u obzir - Ali.
Tenis - može sad da se kaže da je Đoković, mnogo je konkretnih činjenica na njegovoj strani, ali i da prestigne Federera velika većina ga neće smatrati najboljih. Nema čovek trunke šarma. Igrački talenat Džordan, gotivnost nivo Malagurski sa malo primesa pacova Vuka Jeremića.
Rukomet - najbolji igrači koje sam gledao Karabatić i Balić.
Atletika - Bolt. Sve više mislim da je on drugi Džordan svih sportova koji postoje.
Vukajlija - Radjard.

može sad da se kaže da je Đoković, mnogo je konkretnih činjenica na njegovoj strani, ali i da prestigne Federera velika većina ga neće smatrati najboljih. Nema čovek trunke šarma

koliko god mi vegunjarski teoreticar zavera nekad isao na kurac, aj budimo realni, koliko sarma imaju federer ili nadal?

aj nadal jos i nekako, ali federer?

ta citava fama oko federera je zbog toga sto se na tenis tradicionalno loze argoantni matori bogatasi sa zapada, isti oni koji odu na golf nakon sto prodaju deonice i imaju vikendice po skotskoj i velsu, ljudi bez imalo duha i empatije, to su ljudi koji na lokalnim referendumima glasaju da se prodavnice zatvaraju radnim danima u 18h

svajcarska je paradigma dosade i nadmenosti, a federer je paradigma svajcarske

Mrze No1oa jer je malčice ružnjikav, k'o lopov onako, humor mu je prilično nikakav a i dolazi iz zemlje koja nema nikakvu bogatašku, odnosno buržujsku tradiciju, što kad se sve uklopi i složi jednostavno privlači hejt k'o magnet, Federer je bukvalno sve ovo što je Sevast opisao, a Nadal je špansko ciganče koje čupa gaće iz bulje pred tv kamerama, dakle seljan kao i svi hispanosi... Zapad ne voli No1oa zato što "koji sibirci, kad su oni igrali tenis", jednostavno to su civilizacije sa tradicijom i preziru skorojeviće kakvi jesu i Srbi i No1e i svi njegovi stričevi