Prijava

meni nije jasno otkud potreba u srbiji za golf kanalom.24/7 golf.koliki je to broj pasioniranih golfera da im treba kanal umesto petnaestominutne emisije mesecno.serem malo, ne smeta mi,samo mi cudno.
aj kumela do mene,kupio sam pive.ima danas super golf natjecanje.
super.zvacu celu ekipu

Morate imati u vidu da sve ove stvari mogu da se mere od osamdesrtih i devedesetih na ovamo. Pre toga postoje Muhamed Ali i Pele bukvalno i ne znam dal prosecan covek moze da nabroji jos dvojicu sportista pre osamdesetih. Sto se tice dominacije Wilt Chamberlain je daleko najbolji po dosta parametara u kosarci, al opet kapiram da u njegovo vreme 60 posto igraca nije moglo da uradi srednju promenu. Sto se tice odbojke i slicnih sportova to je i smesno, kapiram da u Latinskoj Americi ne znaju da postoji rukomet npr

Sto se tice fudbala, neodlucan sam izmedju Maradone i Zidana

A za goat sporta se slazem za Dzordana

Koliko samo kraljeva sekundarnih sirovina danas nosi ovo legendarno ime

Sanitarni čvor
meni nije jasno otkud potreba u srbiji za golf kanalom.24/7 golf.

Golf terene na Adi drži Šolak. Vlasnik SBB-a (Sport Klub) - opet Šolak. Voli čovek golf.

Čovek vam omogućio da uživate u majstorijama Tajger Vudsa, napravio vam golf terene da se progospodite malo i naučite kako se igra, opet ne valja

Odigrao bih partiju golfa sa Agilnim. Pobedio bih jer mi se pruža bolji vidik nego njemu sa 137cm.

Stavio bih te u džep, Agilni. Možda bih te prepravio u upaljač ili figuru za PEZ bombonice. Ili držač za knjige.

Golf je kontam zanimljiviji da ga pikas nego da ga gledas

Kakva serena crna, dosao joj 600 i neki lik na atp listi i odrao je sa 30% snage....njen max je goat u zenskom tenisu, ne cak ni tenisu ukupno, kamoli od svih sportova sveta

Koka kola i dzordan 2 najpoznatija pojma na planeti

Političar GOAT: Gospodin Aleksandar Vučić

Thilmo
Agilni, kojom disciplinom se se bavio u atletici?

juče

Agilni
Goat od sportista su dzordan ubedljivo
Upravo tako. U kojem bilo sportu da tražiš GOAT-a odradi se poređenje "on ti je za taj i taj sport ono što je Džordan bio...", tako da tu nema spora.

Da li je najdominantniji ikad u svom sportu, ne, ali je najveći.

Thilmo
Agilni, kojom disciplinom se se bavio u atletici?
Sprint. 100 i 200m, mada sam najviše uspeha imao na 60m u dvoranama. Moj GOAT, tj. u to vreme je bio - Majkl Džonson, smatrao sam da neće nikada biti oboren njegov rekord na 200m, pa eto, pojavio se Bolt kasnije.

Goat komičar: louis ck. Gledao sam mu novi specijal, u jednom trenutku sam se ozbiljno razmisljao hitnu da pozovem jer sam se gusio od smeha

Majkl Džonson, kakva je faca bio taj čovek. I Feliks Sančez.

Goat TV lice: reko bih Leri King
Goat Holivuda: Džek Nikolson

Goat muzičar: Elvis Prisli

Goat kompozitor: Mocart, Betoven ili Morikone