Prijava

Ovaj mačiulis je senka nekadašnjeg solidnog košarkaša. Ništa ne zna. Grigonis: što gudura nema ovakva muda

шта ти више причаш запата зар ниси да испадамо био у фазону до прекјуче

шпанаца се бојим, љуља се бојим

литваније се не бојим.

гудурић је увек слично играо, храбро и кретенски.

мицић је бољи од свог просека у репстацији.

симона нико не спомиње. симон све ради што му је задатак.

радуљица је лош до јаја како је мало оматорио, он не може да не уради ону финтицу по кошем, гађа у обруч онако без лука, спор је. ал је ипак искусан и може да малтретира оне центриће доле.

аустралија има 4 нба играча ал немају дебељка, а дебељко је једини франшизни играч малте не на првенству. од дебељка живи и онај денвер и околна села.

E a skim god da igramo mislim da imamo šanse. Grčka, Australija, Francuzi, Španci, pa čak i Ameri. Samo sam za Litvance ubeđen da bi smo pukli pola koša razike u utakmici sa po 65 poena maks.

Gledam Litvance sad protiv ozbiljne ekipe: boje se tuče i tanki su. A i procenti šuta detinji. Davide jel znaš ti ko sam ja i šta predstavljam na ovoj temi?

Baš teški govnari.

Nego gledajmo u naše dvorište. Koga želite u frtalj finalu:

1. Rusiju (mislim da će jebati poljake kao kroz istoriju)
2. Argentinu

Oba su mi jeziva.

Аргентину, против Руса мекано играмо, ваљда из љубави

Argentinci veći cigani od Rusa tako da mislim da bi ipak bilo teže protiv njih. Ipak Rusija.

Ej al ti litvanci mamu im jebem gomnjivu sto kae dzonimir. Ja sam licno pitom covek pun ljubavi plus zaljubljenik u basket, i kad za 30 god mog zivota od svih litvanaca samo bi jasikeviciusu dao casu vode da ne umre, a ostale bi podavio, to vise govori o njima mamu im jebem sovjetsku nacisticku

представљаш ту ону бабу што прво неће да учествује а онда кад крене добро уђе у коло. био су у фазону ђорђевић baldfraud ал ај можда си се шалио.

иначе богдана сад коментатори страни зову мистер аутоматик.

Davide ti ne razumeš moj legacy kroz prvenstva i prvenstva, objasniće ti neko stariji

Mr Automatic je najkrindž ime koje su mogli da mu daju

Литванце ако навучеш на преко 65 поена добио си, после тога им наступа денатурација погубе се

Izgubiše ruske ustaše od Robijaša. Ajmo svi na fiba nalog na jutjubu kad budu hajlajtsi ove tekme da pišemo "is lithuania part of russia"

Litvanci su svakako zajebana ekipa, ali meni bi bilo zanimljivo da igramo protiv njih. Ne bi bilo okej da igramo protiv Grka ili Rusa, ipak su nam braća, a treba igrati malo jače, ipak je ovo svetsko. Francuzi i Španci su zanimljive i snažne ekipe, tu bi bilo gusto. Nije bitno kakve su šanse da se padnemo sa nekim od ovih, ali mečevi bi bili interesantni.

YOU’RE JUST A SMALL TOWN IN RUSSIA

Small town in Russia
You're just a small town in Russia

Al jebeno sam znao. Evo došao u grčku, da se pohvalim da je vila u fulu AL JEBENO IMAJU 6 GRČKIH KANALA GDE DOK SAM PROVALIO DA VRTIM SAMO TIH 6 NEkA BABA JE MASIRALA GLAVU NEKOM MRTVAKU I NA KRAJU GA JE LJUBILA U USTA.

Ja ne znam šta im je to, il to mene jebeno zadesi. Uložio si silne pare u vilu a vrtiš antenu na krovu majmune.

I da, iako mi je neko rekao da eon ne radi van srbije, probao sam i taman da učita, ja sav srećan, dobio sam kurčinu.