Prijava

Gospodin Hruban isprasio Turke

Guduric da vrati 23 i suterski rukav, to moze samo ko ume

A malo je bzv ta priča da Gudura ne ume. Bio je dobar i u Zvezdi i u Feneru nego izgleda da je malo oprao muda sa gaćama pa su se skupila. Možda je i to dobro ako se ukenjao zbog repke. Verovatno mu znači više od klupskog rezultata, pa je još u grču. Biće okej kad bude trebalo. Micić isto, mada mi deluje da se on već polako oslobađa pritiska.

micic je dao juce 6 poena. to mu je jedini ucinak.ne razumem zasto je to dobro.to uopste nije pomak.

мицић спор и не може слона у гузицу да погоди

Dobro je ovo pošto Gudra može samo bolje da igra. S tim što Micić još uvek igra dosta stidljivo. A Raduljica začepio usta svima. Inače, mi smo oduvek imali autoritarne trenere, maltene je to deo naše košarkaške tradicije, ali Đorđević ih je prejebao sve. Kapiram situaciju u kojoj jebu Guduru da nema pojma, Gudura na ivici plača i Sale preko pogleda Bjelicu i odmah se Guduri cela ekipa izvinjava. Savršen je za trenera reprezentacije.

Pa ne očekuje se od njega da prangija već da organizuje igru. Nisam video njegovu krštenu partiju na pripremama i od kako je počelo prvenstvo. Juče bar nije jeo govna i pokušavao neke nerealne pasove. I to je nešto.

Edit: U stvari imao je jedan baš bzv pokušaj pasa u drugoj čini mi se ali to je opet pomak.

Brt ne kažem da igra dobro nego da igra bolje nego na početku. Jović tata za njega.

stvar je u tome sto ne igra.igra konstantno lose.

Skautiram malo sad australiju i argentinu ovih dana, kao potencijalne za četvrtfinale i polufinale (rusiju i poljsku nisam lud da skautiram jer njih jebemo s pola snage)

Sa Argentinom biće dosta znojenja al smo bolji
Australija: ja ozbiljno mislim da su oni po imenima i igri apsolutni egal s nama

Mils, Deli, Ingls ne maše trojke, a i na četvorci i petici su puni jebeno

i meni deluje sada da je australija ozbiljna reprezentacija.gledam ovu protiv litvanije,pa ce mi biti jasnije.

Džo Ingls je škola košarke. Jaka je mnogo Australija. Trilaterala Mils-Ingls-Bogut je jebala Amere brutalno. Mada i dalje mislim da su nama najveći antidot Španci. Ludi Ljulj, Rubio nije za bacanje, matori ali premazani Rudi, braća Ernangomez i doktor Gasol. Oni su uvek prejebeni.

Australija ne može da uradi ništa na prvenstvu zbog Lendejlove frizure.

Једно од најнепријатнијих сећања из кошарке ми је кад нам је онај батум убацио једно десет тројки брат брату

А видим игра и сад

Robijaši: prljavi, kvalitetni, dobro vođeni, šuteri, nadrkani, naloženi, imaju muda i pribojavam ih se.

Snage: iskusni i kvalitetni igrači na svi pozicijama
Slabosti: ipak mrvicu tanji roster, ali i ta klupa daje nešto

Barabar s nama, jači možda za činjenicu da su ipak tukli taj usa team a mi nismo mogli. Mada možda je to i slabost

Batum, Gober, De Kolo, Furnije... Jebeni su Francuzi. Zajebanije deluju od Španije.

Ej al dobro je što od te tri nagazne mine Robijaša, Žaba francuskih, i Baltičkih zelenih nacista, neko mora ispasti. Jedna briga manje.