Prijava

Gledam danas grupu Kineza na vašaru i shvatam da je to bila definicija kultur šoka u najbukvalnijem smislu reči. Šabački vašar ne može da se opiše već jedino da se vidi i doživi. Tri grupe dominiraju - Šapčani, Cigani (nije isto) i treći. Ogromno, neverovatno bučno, gužva u pičku materinu i - ima svega. Bukvalno svega, čak i balerina, vožnje za decu iz 70ih (daj Bože da je to nauljeno), polovnih četkica za zube, ljudi koji prodaju bubamaru kojom je Maradona zabio gol rukom Englezima, čovek sedi na stolici i drži nekakvu zmijurinu neshvatljivo zbog čega, šatre, prevaranti, džeparoši, policija, kurve, prosjaci bez nogu, konji i krave, baloni, dim i prašina...Sve.

Авангардац за престоницу лагано.

Opet popio bananu hahahahaj bravo moderatori lepi ste

Ali ne razumem zbog čega, zaista :D Garant su malog od palube stavili da bude neki tajni moderator.

Celt te podjebaje pomalo, koristi stare moderatorske kanale.

Moguće, stari je to kompleksaš.

Celt te podjebaje pomalo, koristi stare moderatorske kanale.

a?

Izvini, nemoj me banovati, shalio sam se

celt
skriptuje
k
r
i
p
t
u
j
e

jedini kog znam da je dovoljno bio zaludan i pametan da stvarno hakuje sajt je sos.

Kad god odem da pijem ili jedem negde po gradu uvek moram da prevodim jer smo prepuni stranaca sad, a ovi obicni radnici ne znaju engleski. Puno mi je srce

Pa razvijeniji je od filma ...nema šta.

sapcani nemaju ni odomacenog maskotu klosara koji drka u sred bela dana na trotoaru naocigled dece jer se cak i on plasi stigmatizacije od strane sabackih gospodja i sta ce reci narod
avangardna sujeta

Treba znati avangardno šimpanzu šamarati

sapcani nemaju ni odomacenog maskotu klosara

Nasmejala si me. :)
Zato mi možemo da ih izvozimo, širom zemlje, pa i dalje. Zanimljivo je što su neki od njih dobrostojeći, ali imaju cigansku dušu što se kaže. Vole tako da žive.