Prijava

Teorija:

ogadim im sve pesme komentarima i pretvaram se kako mi je sve to odvratno.

Praksa:

Breskvica bi dobro prošla na Kmečoviziji nekoj kad bi se organizovala.

Hahahah jovore od tolikog simpovanja suši se kičma, pripazi

Haha, dobro si mi rekao da skontam na vrijeme. Hvala brate :D

Mada i dalje stojim iza rečenog na prethodnoj strani.

Pa znam, zato je i smešno, da breskvica bude zadnji bedem srpske časti. I onda se oko toga ćeraju dva bosanca

Daj jovore da li je realno da si mi zamjerio kritiku na breskvicu, pa pljuj i ti ove “bosnjacke estradne umjetnike”, pritom meni breskvica ima i okej pjesme ali sam i dalje stava da se ne ide ni sa patriotskim ni sa kvazipatriotskim pjesmama na evroviziju a to ce ti pokazati i rezultati koje ce ostvariti ukoliko ode uopste

Okej brate i taj stav o patriotizmu donekle kapiram, jest malo možda bez veze s takvim pjesmama ići... (naravno osim kad su Ukrajinci u pitanju, oni s takvim pjesmama pobjeđuju)... mislim validan je stav, iako se ne moram s njim složiti...

Nego mi je smetalo kad si na to sve još rekao i da je kučkica. Otkud ti znaš da li je ona kučkica? To je baš ružan izraz, i pogotovo u kontekstu onog što si prije toga o njoj rekao. Ja sam to doživo kao da je mrziš zato što je vidiš kao srpskog nekog nacionalistu, pa si onda jedva dočekao da joj prilepiš etiketu kučke.

Ja sam za Jalu i Bubu često znao reći da su ovakvi i onakvi, i da je ta muzika krš, ali nisam baš izletao s tim da nazovem neku bošnjačku pjevačicu kučkom.

Nego mi je smetalo kad si na to sve još rekao i da je kučkica. Otkud ti znaš da li je ona kučkica? To je baš ružan izraz, i pogotovo u kontekstu onog što si prije toga o njoj rekao.

Jovo, inače redovan poster na temi dobre PIČKE

Pička i kučka nije isto... kad kažeš dobra pička, to je kompliment... a kad kažeš za neku žensku da je kučka ili kuja, o njoj misliš sve najgore.

A što se Breskvice tiče, ja kad čujem njeno ime uvijek se sjetim kako se na engleskom kaže breskva, i još na to kad dodaš ono -kica... :D

Jošjedared Jovo

Jovo previse si to licno dozivio cak nisam ni lose mislio kad sam to rekao, nisam rekao da je prostitutka ili nešto slično nego da je kučkica u smislu da je dovoljno namazana i mudra da zna za tu foru “peachkica = breskvica”, mogao sam reći i npr da je “zmija”. Nek je ona ziva, zdrava i uspjesna ali je javna licnost i vjerujem da se mnogo bolje nosi sa uvredama i kritikama javnosti nego ti jovo

Pička i kučka nije isto... kad kažeš dobra pička, to je kompliment... a kad kažeš za neku žensku da je kučka ili kuja, o njoj misliš sve najgore.

Ma ne mlati kurcem, priznaj da ti je smetalo jer je bošnjo to rekao a ne neki za tebe ok izvor i da se razilazimo

Dobro, priznam da je ni ja nisam štedio... i meni je prosto to došlo kao asocijacija zbog engleskog. Čisto kao kuriozitet koji mi je bio interesantan, ali nisam mislio time reći nešto posebno loše o njoj...

A onda kad si ti rekao kučkica, to mi, jebi ga, nije baš sjelo... Al nema veze, idemo dalje.

A sto se tice svih drugih javnih licnosti taman da mi je brat rodjeni mozes da govoris i kreiras misljenje o njemu kakvo god hoces na osnovu onoga kakvim se predstavlja ili ne predstavlja ali tvoje je pravo da kazes za tu osobu da je smrad govno idiot, to je teret s kojim se javne licnosti nose svakodnevno ne boj se

Haha kakva sizo spika

Ma ne mlati kurcem, priznaj da ti je smetalo jer je bošnjo to rekao a ne neki za tebe ok izvor i da se razilazimo

Ne zato što je Bošnjo, nego zato što je prethodno već komentarisao negativno sa nacionalnom konotacijom. Da mu je to bio prvi komentar vjerovatno ne bi obratio pažnju toliko.

Hahaha a jes skauz jbg sad mi malo i krivo sto sam tako bezazlenim komentarom nekoga uvrijedio iako tom nekom nije bio ni upucen ali ajde, nek smo zdravo

Kasno je za kajanje, sad si probudio seselja u jovoru

Jovo sad moram pustiti “loš” i “leptir” od breskvice da se smirim

Leptir je jedna od njenih jačih stvari.