Prijava

Jovo je bosanac, misli na ona vremena kad smo bili treći ehh

Španija pre godinudve izbacila baš dobru pičku na songu mislim

evrovizija se samo gleda na mute da bi se vidle top pičke i kraj priče

Koji moraš biti kompleksaš da bi tako dokazivao kao da imaš neki ukus za muziku.

Ja gledam sa zvukom, ako već gledam.

A slušao sam dosta kvalitetne muzike u životu, od klasike, preko starog roka, regea, psihodelije, hard roka, folk muzike iz raznih država itd...

I to me ne sprečava da pogledam i evroviziju.

To je sve zabava, take it easy.

Jovo je bosanac, misli na ona vremena kad smo bili treći ehh

Bosanac jesam, po državljanstvu, ali nisam mislio na Bosnu kad sam to rekao. :D

onih godina kad smo i mi imali relativno bolje pjesme.

znači nikad

Znači tebi ne valja Lane moje, Molitva, ili In corpore sano?

https://imgflip.com/i/8f29rh

Bosanac jesam

Sa pravom glasa u srb i prebivalistem u bg trafo stanici u blizini arene!!!

Rahmetli Toto Kutunjo sa Insieme. To je bila pesma bato.

Finci Lordi su pobedili iskljucivo zato sto se tada pobednik odlucivao samo SMS glasovima. Pa se svaki metalac u Jevropi zainatio da se organizatorima posere na gej hit paradu. Realno nikoga ne znam da uopste slusa Lordi, svima su nam vazda bili malo bljuc. Ali faca onog grckog pedera Sejk Sejk Sakisa kada je pevacu urucivao cvece = prajsles.

Ja glasao 2 puta samo da to vidim.

To pre pederaja se ne računa

Iako ne delimo mišljenje oko Breskvice, Jova je u pravu - snobovi dokazuju svoj muzički ukus neslušanjem Evrovizije.
A, recimo, ovo što je Šmoklja okačio može da se sluša (još više da se gleda, naravno) - ritam i lake note baš za takvu manifestaciju.

Meni je oduvek Pesma Evrovizije bila kao neko sportsko takmičenje, još ako imamo solidnu pesmu ili se neka pesma posebno izdvoji - baš sam navijački to gledao.
I, iako je 70-80% tra-la-la i kič, ipak je Evrovizija izbacila i neke legendarne hitove (ABBA, Selin Dion, Kotunjo...) I poslednjih godina je bilo nekoliko dobrih pesama, počev od onih rokera Italijana, pa te godine kad je bila Konstrakta bilo je nekoliko dobrih, prošle godine Švedska i Finska.

Ali, ova Breskvica mi nikako ne paše. I kad god čujem Breskvica, uvek mi padne na pamet ova definicija:
https://vukajlija.com/breskvica/507798

Haha, Bulgakov, dijelimo stav o evroviziji... A što se Breskvice tiče, ja kad čujem njeno ime uvijek se sjetim kako se na engleskom kaže breskva, i još na to kad dodaš ono -kica... :D

Ko zna, možda je svjesno išla na tu asocijaciju u marketinške svrhe... Ne znam kako je dobila taj nadimak.

Naravno da je išla, kučkica mala

Mi nju smijemo kritikovati Pluduuu jer je naša, a ti odabij. :D
Ne diraj nam Breskvicu.

Sad sam je izguglo, na šta liči bog te jebo, ni dobrijeh pičaka ni čestite lirike

DVD-sete u blu-rej i 4K epohi, greota je o tom i misliti

kao pička vrlo ok, ali ne top tier, više naBudŽenOst

Jovore bukvalno je jednako tvoja koliko i Pliduova, dakle nije

Jovore bukvalno je jednako tvoja koliko i Pliduova, dakle nije

Meni je zasmetalo kako je Pliduuu komentariše, jer je već više puta ponovio izrazito negativan stav, a prvo je to rekao u nacionalnom kontekstu kao "kvazipatriotska pjesma", "žalopojka o Kosovu"... i na kraju još ovo:

Uz to, krindz im je to sve, ides na evroviziju treba da se glupiras i budes sto vise nakaradna a ne da saljes neke poruke sini jarko sunce sa kosovo ne damo te zemljo dusanova

I onda još kaže da je kučkica...

Ona je kučkica u istoj mjeri u kojoj su mafija oni reperi koji se šatro lože na mafiju. Djeca pjevaju o seksu, drogi, kriminalu, a pola ih nije vidjelo ništa od tih stvari.

Ona je samo tipičan predstavnik svoje generacije i prati te trendove koji su aktuelni.
Aktuelan je kriminal, promiskuitet, i tome slično, ali uglavnom u domenu loženja i fikcije.

A u realnosti generacija Zed je vjerovatno najmanje promiskuitetna i najmanje seksualno aktivna do sad. Vlada epidemija nejebice.
A isto tako nisu ni neki jebeni krimi likovi, 90-ih je bilo više realnog sranja na ulicama, jedino su tad tekstovi pjesama bili pristojniji, to moram priznat.

Vuce malo na bugarku onace ok picka

Obožavam Eurosong. Napravim Viber grupu, ubacim rodbinu i prijatelje koji je izuzetno obožavaju, ogadim im sve pesme komentarima i pretvaram se kako mi je sve to odvratno.

Dobro ih zabavim, a uživam i ja slušajući, jer mi nije baš toliko odvratno, nego se foliram.

P.S. Breskvica bi dobro prošla na Kmečoviziji nekoj kad bi se organizovala.