Prijava

ма да за бајерн навијају само шипци и усташе то је опште познато

tom logikom onda srbi navijaju za neki tim sa kojim bajern ima najbolji moguci skor.

Zvezda Partizan, dajte argumente

Zvezda
Spartak Moskva
Wisla Krakov
Lacio
Notingem forest.

teško je to reći, ne postoje recimo organizovane navijačke grupe koje prate već godinama, ja sam recimo dok sam bio mlađi imao ekipu od 7-10 ljudi i imali smo zastavu i sve, prilično redovni bili. Sad se ljudi razbežali po svetu, pa kad se skupe, recimo išlo se u Milano kolima petorica protiv Intera, išla je ekipa u Holandiju prošli put na Alkmar, ne sad ovaj zadnji.... šta znam, rekao bih pola pola, možda za nijansu više na grobarskoj strani, to mislim iz jednog razloga... recimo puna je Mačva i jedni i drugi kada gostuju, samo kad je Partizan bukvalno 80% je Šapčana, kad su musavi ima ono Bosna, Pocerina, sa strane više...

Delije su u Sapcu kurac obicni, moze bombas to potvrditi.

Imali su nekoliko godina dobru organizaciju, par njih se uvalilo da budu kurve Beogradjanima i zanemarili ostatak grupe.

Cigani u Sapcu, Cacku i Novom Sad imaju jebene situacije da opstanu ko grupa.

ko im jebe mater svim navijackim grupama, sns pudlice

Nemoj tako, mi smo Snsd pudlice preko Drine

Zvezda je osvojila LŠ, veliki plus kad poredimo ova dva

zvezda je osvojila kup sampiona.razlika je.uspeh je velik,ali nije liga sampiona.

Razlika je jedino u imenu:)

Nesto ne vidim da real, liverpul, milan i drugi ne broje te titule u lige sampiona osvojene.

I nije samo to jedini uspjeh u evropskom takmicenjima, da se ne lazemo:)

9 tekmi ukupno 1991,2001 u ligi sampiona 17.finalisti. isto,samo je ime razlicito.a i to sto nema nekoliko timova iz italije,engleske,nemacke,spanije...
broje se i titule na svetskim kada se igralo krpenjacom,ali nije ni prineti ovome.
zvezda broji i titule koje nije osvojila.izglasava ih po raznoraznim sastancima.

Zasto vidim samo plakanje, ne tvoj post iznad.

Kme kme kmeee nije to liga sampionaa, kme kme kme mi smo bili 15 minuta pobjednici lige sampiona,
Kme kme kme, da nas nije real pobjedio bila bi liga sampiona.

Porediti uspjehe Zvezde i Partizana u fudbalu moze samo idiot, ito kao i u kosarci da se razumijemo.( u korist Partizana, da me pogresno ne razumijete)

klasicna debilna spika.ukoliko ne navijas za zvezdu,sigurno onda navijas za partizan.
bukvalno nigde nisam nista poredio,ukazao na razliku u necemu.pored imena se promenio i sistem.

Lokalpatriotizam u Srbiji je laz velika.

kao i oba titova blizanca

Hljeba i igara gospodaru

Pored crkve, Partizan i musavica su najvazniji faktor kohezije Srba u matici i rasejanju, kulturoloska stvar koja ma koliko bila negativna u odredjenim aspektima cini dosta na ocuvanju jedinstvenog nacionalnog bica. To ko ne kapira, slabo sta kapira.

Ljudi odredjene nacionalnosti koji su van matice moraju imati nesto sto ih za istu vezuje. Nesto cime se ponose, nesto o cemu razmisljaju i sto dozivljavaju kao svoje i sto donekle sprecava asimilaciju. Nemac se lozi na ekonomiju, koliko ih je recimo po juznoj Americi, ali im na pomen recimo Hitlera, Mercedesa, Simensa zasijaju okice... Orban podelio pasose EU vecini Madjara iz Vojvodine, koliko ih je samo resilo egzistenciju zahvaljujuci tome i listom glasaju za njega, da ne nabrajam... Mi prosecnom Cokuli nemamo sta da ponudimo. Najprodavaniji pisci su nam kurve sa pinka, muzika nam je ruralna verzija menelea, naucnici (sta?), politicare kao da nam neprijatelji biraju, a tek o ekonomiji ne vredi pricati. Nema nikakve veze sto krcunovo cedo Cokula dozivljava kao simbol srpstva, to ga vezuje za Srbiju i to je to...