Prijava

Mislim da ti je bendžo efikasniji. A i zvuči manje deprimirajuće ako je to uopšte moguće

U Priboju zarazena baba koja nije imala kontakta sa ljudima, u Gradisci isto?

Kako tooo kako toooo?

prenosi se preko 5g mreže.

Kontakt sa namernicima iz trgovina

ako se bas toliko lako prenosi, do sad cirka mil ljudi u srbiji to prelezalo ili nosi.
verovatno imala kontakta, ali nije primetila ili se ne seca.

varijanta da je virus zarazan u picku materinu, a ne mnogo opasan u velikoj vecini slucaja kad si zarazen, ce biti dokazana ako do leta pocne da opada broj zarazenih svuda i ne vrati se vise ovoliko.
bukvalno ce politicari to da iskoriste kako smo pobedili virus, a ustvari priroda odradila svoje, samo virus nije bas toliko ubijao.

riffraff
U Priboju zarazena baba koja nije imala kontakta sa ljudima, u Gradisci isto?

Kako tooo kako toooo?

Daj tu vest da vidimo? Ja mislim da si ti video samo naslov vesti a da nisi čitao. Jer sam i ja video nešto slično, zarazila se a nije dve godine izlazila iz kuce, mogući razlog je OVO!? I onda u tekstu piše da joj je došao sin iz Beograda u posetu. Nema većih govana od novinara.

vekovima tretiras narod kao stoku.bukvalno seres po njemu i onda ne mozes da verujes zasto je njih 200 izaslo napolje.sta koji kurac.u nemackoj bi bilo isto tako.kako smo tretirani i kolika smo govna, dobro se i ponasamo.uvek ce biti neki mongoloid,ali toga ima svuda.
dobar mi je i onaj post gde se kaze da hrvati lazu.zato preposteni srbi sa jos prepostenijim kinezima ne lazu.
srbi imaju trip da je 7 santima kite najveca kita ikad.

svi koji su u srbiji primirisali vlasti, politici i slicnom su ljudi koji su cobani. bukvalno, ako nesto krene naopako prva stvar koja im pada na pamet je da uzmu prut i da biju, zato sto od malena samo to i umeju, bili stoka pa postali cobani.
vlast slusa struku = nasli 5 ljudi koji su najstrucniji u ovome, koji kazu ok, treba da se izoluju ljudi, onda pitaju 5 ljudi "kako da izolujemo ljude?". normalno, ugledajmo se na pretke, jedina izolacija je zatvor. i kad krenes tako, onda ce procenat ljudi da bezi iz toga.

druga varijanta je propaganda, al to bi znacilo da direktno koristis svoje minute pred televizorom da ne promovises svoju pricu, vec javno zdravlje pa to ne ide. zasto bi vucic kao neko kog svi slusaju izasao i ispricao pricu o vaznosti izolovanja, kako je virus opasan, kako je vlast nemocna da uradi nesto za ljude ako ne pomognu svi, kako se plasimo jer nemamo respiratora pa matori da ne grle decu ako hoce da potraje to malo duze i tako to, kad ce to da ucini da izgleda slabije, i da bude slabiji, a to ne valja.
umesto da kaze, ljudi, nismo sposobni da vas lecimo ako nastavite da budete stoka, bolje neka prica kako je zdravstvo i vojska spremna ali je uhapseno 300 gastarbajtera, stoka jedino to slusa.

dakle, zatvor. jebi ga, neko ce da se potvesno seti, koj kurac sam u zatvoru ako je zdravstvo sve u redu i sve radi i virus najsmesniji na svetu, pa izadje, njega cemo motkom.

skoro sam negde video, jebem li ga ne mogu da se setim dal na vuki ili negde drugde, neki isecak iz novina s kraja devedesetih

isecak je zapravo neki pamfletski tekst sps-a, neki ekvivalent alou i informeru (malo uljudnije napisan, doduse) u kojem se kaze kako su, parafraziram "uspeli da sacuvaju jugoslaviju, makar i u krnjoj verziji" i onda to isticu kao veliki uspeh vlasti

ako ovo sranje uzme maha u srbiji kao sto se sada cini da hoce, tacno zamisljam vucica kako daje neku slicnu izjavu; tipa umrlo 200k ljudi, vucic: uspeli smo da sacuvamo srpski narod, makar i uz velike gubitke

sta god da bude, pokusace to da predstave kao veliki uspeh, ali istina je da su sacuvali srbiju taman kolko je sloba sacuvao jugoslaviju

kako god da se ovo zavrsi rece da je to minimum minimuma.da nije bilo mene,bilo bi 10 puta gore i sl spike.gotovo sam siguran da ce izbeci te verijante sa velikim gubitcima.koliki god oni bili.mi uvek pobedjujemo sve.siptare,hrvate,viruse...

kako god da se ovo zavrsi rece da je to minimum minimuma.da nije bilo mene,bilo bi 10 puta gore i sl spike.gotovo sam siguran da ce izbeci te verijante sa velikim gubitcima.koliki god oni bili.mi uvek pobedjujemo sve.siptare,hrvate,viruse...

da, a kako je krenulo imacemo najvise zrtava i po broju, i po procentu od skoro svih zemalja na balkanu

i najveci ekonomski rast posle recesije
a najjace su mi one sline od ljudi sto vriste stalno LjuDskI zIvOT neMa CEnU, a kad ljudi pocnu crkavati od gladi svaljuju stalno na vlast sto je ovo sto je ono ili kad se policijski cas uvede to im je diktatura

Kisić Tepavčević je navela da je u Srbiji učestalost oboljevanja 10 do 12 puta manja u odnosu na druge zemlje, ali da je činjenica da smo mogli da sprečimo i ove slučajeve.

sve zemlje na balkanu prijavljuju do 100 mrtvih, starih ljudi pa je malo teze da se pravi statistika i lako da se laze.
ako dodje kod nas kao u italiji, spaniji, izjednacice se na tu neku brojku od 15 mrtvih dnevno na milion stanovnika, sto znaci kod nas pune bolnice i oko 120 mrtvih dnevno od upale pluca.
moze da izgleda kao haha, ali ova brojka paralise zdravstveni sistem.

al vidis kako moze da se izmanipulise potpuno ista situacija kao sad u spaniji ili u italiji kao nismo imali toliko mrtvih uopste.

ustvari vec i sad, na televiziji price kako se nosimo sa virusom, bolnice spremne, a ovamo otkazane operacije sto zakazane, pregledi sto neophodni, prevencija ne postoji, ljude teraju kuci kad su za bolnicu, nemos dobijes osnovnu zdravstvenu negu i tako to. jedina razlika sto u nemackoj/italiji se to racuna u kolaps sistema, kod nas pretstavljaju kao uspesnu borbu jer uhapsili 50 njih, a italijani nisu.

intervjui sa politicarima a oni nasadili onu masku oko vrata kao da se vidi da smo svi u ovome, al opet da mogu da ih snime, zadavio bi ih sa onim.

https://www.youtube.com/watch?v=ZWGvPHk63pg