Prijava

Pa u pravu je čovek, šta

Pre neki dan, jedva nađem dragstor u kraju da radi. Blizu je gradskog vodovoda.

Ispred jedno desetak radnika vodovoda, oni terenci u uniformama. Mrtvi pijani ispijaju pivo ispred, sede na klupicama zbijeni i jedu smokije onako iz kese svi.

Pa jebemu mater, jedan ako je imao preneo je svima. A posle idu u vodovod koji ima 800 zaposlenih.

Evo suzu sam pustio što nam se predsednik tako pati :'(

Taj deo se slažem.

Al da smo stoka neposlušna jesmo. Ne poredim nas sa drugima jer ne znam, al ovo što vidim je loše.

Reče čovek "neposlušna" i ostade živ :D Alo rodjače, nemaš policijski čas ni u Austriji ni u Nemačkoj, norveškoj...Ide gde ko hoće, kad hoće, ima svega po radnjama, na ulazu u market daju ti masku a sa tv-a apeluju na ljude da ostanu mirni i pozitivni i da su testovi na virus 50% tačni. Neposlušni...

zato imaš u nemačkoj 100 000 zaraženih, četvrta zemlja po redu u svetu po inficiranosti, koja je tu poenta? I šveđani se tripuju da su mnogo pametni pa isto raste broj. Sledeći pametnjakovići na redu su Belorusi, najebaće žestoko sa onim klovnom koji kao da je brat blizanac sa Nestorovićem.
https://www.youtube.com/watch?v=qgylp3Td1Bw&feature=emb_title
pazite gde je sad Belorusija, pa pogledajte za 10 dana. Trenutno su na istom mestu gde je i Amerika bila pre dve nedelje.

Amerika 8.marta 564 zaraženih, Trump daje izjave slične kao Lukašenko ovih dana.
Danas amerika 312k. Belorusija danas 562 zaraženih, Lukašenko ne posustaje u stavovima. Scenario se sam nameće.

Ma Ameri će opasno da ga najebu, već juče imali 1300 mrtvih a nisu ni blizu vrhunca bolesti. Tek će da im bude žao.

Pa rekorderi su za jucerasnji dan. Kolko neka tvoja zemlja ima mrtvih, a?

lukasenko će najbolje proci.

Da dočekam ponedeljak ujutru..ostale mi dve boce piva.

Ili piješ pivo iz dva litra pls da nije to

Dve flaše. Al to samo da mog se zakunem sad.

Inače pijem dvolitre uglavnom, neću lažem. :)

Al ne da volim, nego pođem kući sa posla i nemam flajke, za limenke mi deluje kao da me trse ono zajecarsko 75-80din.