Prijava

ne... ako korona odlozi izbore za jesen, sns ima manje od 40 % i najjaca vlast je najslabija u jesen...

Da. Zato što su ljudi u fazonu 50 - 50. Pola konta - tooo super, to je jedini način; druga polovina - zašto izlaziti na unapred izgubljene izbore, neću da glumim budalu...Rekoh da ćemo ga dobiti na ulici, mi jednostavno nismo u stanju da to obavimo na civilizovan način.

Komenti botova na kuriru su u fazonu e tako je sergei, pa da vidimo koga narod podrzava. Isto i na n1. Dakle, ovo je bila greska, savetujem ne izlaziti ako ste opoziciono nastrojeni

Nece se promeniti nista i posle te ulice ako se ikad dogodi, a nece skoro. Bila ulica relativno skoro, znamo svi i super se zavrsilo

Izbori u fazonu Saše Baron Koena u filmu Diktator
https://gfycat.com/dimwittedanothercarp

pardon, Saše Baron Kona.

Rekoh da ćemo ga dobiti na ulici, mi jednostavno nismo u stanju da to obavimo na civilizovan način.

Naravno da je moguce i to se dogodilo vise puta kad imas uslovno "normalnu vlast". Nemoguce je kad imas sps u elementu i sns, oni ne shvataju gubitak izbora kao normalnu fazu, nego kao kraj zivota i apokalipsu...

Sps ne. Oni su u svakoj vlasti, svaki put manjina u toj vlasti, i nikada ne navuku bes na sebe. Greška je što ih potcenjujemo već dugi niz godina.

nisam mislio na sps posle 2000 godine

Nece se promeniti nista i posle te ulice ako se ikad dogodi, a nece skoro. Bila ulica relativno skoro, znamo svi i super se zavrsilo

Вучића неће срушити грађански протести већ проста сељачка буна.

Nemoguce je kad imas sps u elementu i sns, oni ne shvataju gubitak izbora kao normalnu fazu, nego kao kraj zivota i apokalipsu...

СПС је заправо највећи канцер наше политичке сцене. Од 1990. СПС није био на власти или није био део власти само од 2001. до 2004. (премијери Ђинђић и Живковић) и од 2007. до 2008. (премијер Коштуница, влада ДСС-ДС). У периоду од 2004. до 2007. су подржавали мањинску владу ДСС-СПО-НС-Г17. После Милошевића веома успешно паразитирају уз сваку власт.

Ako SNS izgubi ja vec imam listu komsija kojima lomim picku javno, opravdano se plasi.

Vec vidim ultraseljacko pitanje:Za koga si glasao? Za to da ti picku slomim ako izgubite :) <3

Ako SNS izgubi ja vec imam listu komsija kojima lomim picku javno, opravdano se plasi.

polomi im picku sada da budes avangarda

Da retardi nesposobni nisu u stanju da se jednom u 4 godine dogovore da ne jedu govna, nego seru medjusobno, na kurac nabijem celu opoziciju. Vucic ni ne mora da deli pare govnarima ovim, oni su sami sebi dovoljni da on zauvek vlada. Sad nesto razmisljam i boli me kurac ceo da idem da doruckujem suzavac na ulici posle izbora, ovo je mentol do mentola. Degeni glupi. Bolje bi nas 7 na Vukajliji proslo na izborima, da otvorimo stranku, a da nosilac liste bude tipa Bombas koji urla KARAJ KURVU CRVENU na svakoj konferenciji za novinare. Vise bi glasova uzeli od ovih mentola zajedno.

https://mobile.twitter.com/WhistlerDick/status/1257987941269413892

ma i te navodne opozicionare treba nagutati govnima kada se bude rusila ova vlast, cisto da im se utuvi u glavu da to sto su sad svi protiv sns ne znaci da je iko normalan za njih

ne daj boze da se trifunovic ili bole budu ista pitali u ovoj zemlji, bice jos gore nego sad

Зашто се не пријави Кристијан Голубовић и Гишка за председнике?

ovi svi i da izadju,vucic uzima izbore opusteno.opustenije nego prosli put.
milion stranka,niko nikog ne slusa,svi nesto seru i vucicu banja.kod njega ako se neko uzjoguni,isamara tu koga treba,otera u cosak,posle mu se izvnjiavaju sto su se svadjali medjusobno.nema sta,disciplina.vec su govna od ovih drugih,ali bolje organizovana govna.

Evo, kažu na N1 da samo što nije pala vlast.