Prijava

Manđelos, Srem, 1946 godina. Posle kolonizacije Bosanaca. Scena: Naoružani Bosanac upada u lokalnu kafanu gde Sremci, njegove nove komšije loču. Treba li pominjati da su Sremci gledali na došljake kao na kugu:

" Ko je odvas reko da se zasijana šenica more jope zaorati? A ko je reko Miliji Eraku da je kaljava peć Hitlerov spomenik pa je čovek zatuko ašovom? Ko je meni reko da se šporet loži u rerni, mal kuću ne zapali majku vam jebem!"

Otprilike je to culture bust koji smo dobili tamo 1995.

Najjače je ono kad Bosanci iz RS misle da su Srbiji Srbi od Srba iz Srbije. A nisu ni Srbi nego Bosanci pravoslavne vjeroispovijesti

ducks

vucic vam predsjednik.

jeste, i tom vucicu se dodik, jos jedan od velikih srba iz bosne, uvlaci u bulju toliko da je neprijatno

ne mozes porediti vucicev cringe sa dodikovim. nemoguće je.
tacno me sramota sto je i vucic bosanac.

virgin RTS prikazao Srbiju bez Kosova

chad RTRS prikazao Srbiju skosovom i jos joj Crnu Goru vratio

uzeo tonija blera sa savjetnika i homoseksualca za predsjednka vlade.

sad se sjetih da je dodik uzeo trandzu.

virgin Vucic nesto se tamo krivio u emisiji kod Lee Kis

chad Dodik pjeva na skupovima, pjevo sa Goci Bendom, Sinovima Manjace itd

Vucic bosanac? Nema sanse

sta reci o narodu koji vise mrzi etnicki identicne ljude kao i oni koji beze od rata u kolonama punim zene i dece a ljudima koji su migrirali sa bliskog istoka satro bezeci preko pola sveta od rata otvaraju vrata sirom
pritom zasluzni za gubitak rata u hrvatskoj kriv varazdinski korpus i obecanja o pomoci iz srbije, retardirana opsada vukovara i poremeceni arkan kojem bolje ide izvoz bele tehnike nego vodjenje rata i presecanje linija komunikacije koja je vise nastetila srpskom stanovnistvu u SAO krajini nego hrvatskim snagama

niko ne mrzi srbe iz bosne, bar ja ih ne mrzim i naravno da su mi blizi od arapa i indijaca, samo mi ide na kurac to merenje srpstva i spika kako smo zbog ne znam cega manje dostojni da se zovemo srbima

a pomoc ljudima koji su zivotno ugrozeni, bez obzira na to dal dolaze iz krajine ili iz neke belosvetske vukojebine je civilizacijsko (a ako ste religiozni i hriscansko), a ne nacionalno pitanje

ko da sam jednom cuo "mi vamo preko drine smo pravi srbi, vi ste tamo vec izgubili sve vrednosti"

more mrs u picku materinu

a suditi o srbima iz srbije na osnovu postupanja vlasti i paravojnih formacija devedesetih je u najmanju ruku bezobrazno

Kao neko ko je prvobitno dosao u Srem, mogu potvrditi da je bio gola kurcina dok nisu dosli Bosanci i Krajisnici, svako selo na Grmecu je bilo Las Vegas po intelektu i mentalitetu, bukvalno cak ni za neke vrste povrca nisu znali da postoje uopste, morao si loviti Slovake negde, oni su jedini nesto znali o zivotu

Malo je nefer prema Srbijancima sto se tu racunaju i Kosovari i jos tako neka govna koja su teske picke i zasebna prica, sve zavisi odakle zagrabis kad poredis.

A to da su preko Drine veci Srbi uglavnom potice od toga sto je tamo Srpstvo uvijek napadnuto na neki nacin, pa onda vecina ili mora, ili hoce iz inata da Srbuje sto vise, kao neki vid odbrane, dok je u Srbiji mirnije pa je veci fokus ljudima na lopovsku vlast i ostalu bracu Srbe koja oce da ih sjebu

Apsolutno niko normalan ne gaji ništa negativno prema narodu izbosne

Al kad krenu da fleksuju srpstvo nad beogradom srcem srbije treba im skrenuti pažnju da su daleko

Jbg, dok su se devedesetih po Bosni borili hrabro protiv zeneidjeceba, u Beogradu picke ubijali jedni druge

jeste, u srbiji se drkao kurac, ljudi trcali da kupe kilo narandzi dok im inflacija nije pojela platu koju su podigli istog dana, a par godina kasnije isli u bunkere da se sklone od bombi

virgin Beograd slusao Ivana Gavrilovica i Dr Iggija

chad Bosna i Krajina slusali Baju, Miru Semberca i ostale

Ja se ne bih mešao u unutrašnje stvari druge države, Bosne i Hercegovine u ovom slučaju.