Prijava

Da li verujete u trave i biljne preparate?

Da li verujete da sam jebo dve odjednom sinoc bez maske nikad se nisam bolje osecao

LOL samobanovao sam se zbog skripte koja je smišljena zbog mene tj nas koji smo razvalili sajt tada.
Prvi put je upalilo.

Bravo kajzen.

Pitanje za caru, melka, triforsa: da li ste i protiv maski? Da li verujete da umire ogroman broj ljudi? Da li verujete da od mladjih koji umiru, gotovo svi su nevakcinisani?

Realno niko nije protiv ni vakcina, bar ja, pa što bi bio i protiv maski.
Da li maske štite ili ne to je pitanje za sebe, ali primoravati (opet tu decu) da recimo moraju da nose do škole u školi ali ne i na času je čisto majmunisanje.
Jedno je kratak kontakt na bazi 20min a drugo je nosati jednu te istu megazagađenu krpu ceo dan po tašnama džepovima i maminoj mami samo da bi se ispoštovala forma.

Celte jadan si

konju, nemam ja protiv toga sto kazes nista posebno osim sto previse jedes govna na gomilu kad ne moras bas i onda nije bas jednostavno da se sa tobom bilo sta kaze.

ovo npr:

Realno niko nije protiv ni vakcina, bar ja, pa što bi bio i protiv maski.
Da li maske štite ili ne to je pitanje za sebe, ali primoravati (opet tu decu) da recimo moraju da nose do škole u školi ali ne i na času je čisto majmunisanje.
Jedno je kratak kontakt na bazi 20min a drugo je nosati jednu te istu megazagađenu krpu ceo dan po tašnama džepovima i maminoj mami samo da bi se ispoštovala forma.

se 100% slazem. maske mozda jedino sluze u javnom prevozu ili negde gde puno ljudi na brzinu prolaze jedni pored drugih. u zatvorenom prostoru, skolama i slicno su bas forma radi forme.

Ne bih se složio za maske, ako se nose disciplinovano. I da se nose n95.

Ili one za radijaciju.
Činjenica je da ne postoji mera koja može sprečiti širenje ne samo ovog virusa.
Pricha se da mrtvi trechi dan vishe ne prenose

I da se nose n95.

pricam za ovih 99% sto se nose

Ako si se već vakcinisao, nosiš masku i izbegavaš gužvu - ja ne mogu da te zarazim nikako, bez obzira na to šta radim i kako se ponašam. Nije baš da kašljem na voće u piljari i kijam po gelenderima.

Ako zdravstvo, koje jednako finansiraju svi gradjani - odbija da leči nevakcinisane, kojih je bar pola - u redu, neka se odreknu polovine plata i budžeta. Jer doktor, policajac, sudija, premijer - su tu da služe volji naroda, ne obratno. To smo malo zaboravili i moraćemo da se podsetimo. Narod je uveliko pokazao šta misli, vakcinisalo se tek možda 40 - 50% ljudi, medju kojima mnogi kako bi mogli da putuju, ostanu na poslu, ili dobiju 3000 dinara.

Za gradski prevoz se slažem, ne znam zašto ga nismo ukinuli još prošle godine. Koji će nam kurac gradski? U Novom Sadu je fejspalm pošto možeš da prepišaš pola grada za bukvalno 12 minuta. U Bg-u u gradskom, sem toga što si u prilici da zapatiš 1000 boleština u dva kilometra, stvara se večiti kolaps i treba ti nekad i po sat i po da stigneš do Karaburme, daleko bilo Mirjeva. Nabavi bicikl, kupi trotinet, ne može u bus i trolu, jebi se.

Zap nikako da mi odgovoriš - kako komentarišeš ova teranja sa posla nevakcinisanih lekara po Francuskoj, hapšenja onih koji odbijaju da napuste radno mesto, onog našeg bilmeza što nije hteo da primi nevakcinisanu trudnicu itd?

kazane, jel moze da se dogovori neki adsense za ovu temu i pravedna raspodela profita izmedju vlasnika sajta i mene koji sam je otvorio

Melkijades kako kimentarises da samo vakcinisani smeju da toce gorivo u sloveniji

Pisao pre tipa 7 strana. Pdeliš ljude u dve kolone, jednoj daš privilegije, drugi ih mrze zbog toga - ali su nemoćni, onda prvima oduzmeš privilegije jer su drugi nešto krivi i staviš ih u isti koš, pa jedni druge preziru, optužuju itd. Ali zamisli kakav bi udarac bio da 50% ljudi prestane da toči gorivo na 3 meseca. Ili da profit restoranima, hotelima, turističkim kapacitetima, šoping molovima i buticima, frizerima...Padne za 50% na tri meseca. Uredbe bi se vrlo brzo poništile.

Tako da, sve što treba da uradimo jeste da istrajemo u tom NE.

Gde smo tu smo, sve mi ruši al ne veru u nauku i vakcinu.

Mogu da se opkladim da nije doktor, a možda se čak ni ne zove Ivo