Prijava

pildo, jesi stvarno zensko ili jedes govna? iznenadio me komentar smoklje, mislio sam da nema vise zena ovde

Da jbt nestor kada je isprodavao knjige iscimali ga da zaradjuje na antivakserstvu.

Jbt koji to avax uzima debelu lovu i samo na tome da mu je primarni biznis? Ili sekundarni ali da je true avax a ne neko pisanje knjiga yt video materijal

Kako se to radi

Nisam celte, iz zajebancije stavljen zenski spol

ok, univerzum je ipak izbalansiran. zajebo si smoklju, promeni to

moraće celt na naučnoj bazi da te ispita.
To što si izjavio je domen tz.

celt
pildo, jesi stvarno zensko ili jedes govna? iznenadio me komentar smoklje, mislio sam da nema vise zena ovde

hahhahaha dal je realno da je ovo pitao looooooool

Pill Do
Nisam celte, iz zajebancije stavljen zenski spol

Celt:
https://external-content.duckduckgo.com/iu/?u=https%3A%2F%2Fmedia0.giphy.com%2Fmedia%2Fl0K4hVWnuVyOrEx9u%2Fgiphy.gif&f=1&nofb=1

Nije me zajebo brt, ulazili smo u diskusije i pre, znam da je muško, fora samo

Требало је да ћутиш Пилџане да видимо ко ће да симпује

LesTaT
Требало је да ћутиш Пилџане да видимо ко ће да симпује

celt prvi realno s ovim komentarom, 'hej ćaoss a vidim da ti na profilu piše ženski pol, jel si ti stvarno žensko hihiihi?'

Хаха, пало ми на памет

aj ne primajte se nije mislio nista seksualno.
Samo je lepo imati i malo zenskog drustva. Ja se slazem sa celtom.

Pill, mos neko vreme da editujes koment budes zensko pls

zajebano je to smokljo, krenes da simpas a on ima kurac.

ko na tajlandu.

srecom reko oma.

ipak je mislio seksualno

fak

nisam mislio, iskreno, bilo mi neverovatno da ima zensko medju ovom nejebicom ovde.

osim smoklje, on jebe.

osim smoklje, on jebe.

Dodao bih pored šmoklje i par oženjenih vukajlijasa al onda se sjetim da oženjeni ne jebu..

Pa ajde sad sta ste utihnuli..

Jebena vukajlija, zalaufa se u jednom trenutku 6 postova u minuti i odjednom samo utihne. Kao klinci kad ih majke zovnu na rucak pa ostave bajsove i trk kući..

avaxi preglasali vaxere.

redovna pojava.

X puta sam rekao da treba da smanjimo dozivljaj ali uvek bude przenje. Jbg

Nema diskusije. Iz Fajzerovih dokumenata je jasno da su zloputrebili podatke da bi napravili vakcinu od koje prema njihovim podacima - ima vise stete nego koristi.
Svaka dalja diskusija je nemogucnost ljudi da prihvate da je ovako nesto moguce, iako imaju podatke.