Prijava

Pandemija almost over.

Vaca jobs done

Pill Do cao lepotice jesi li za dop?

loool bukvalno to

Pill imas pvt.
Celt

Javi kad posaljes loooool

imas pvt al nije od mene loooool

Jbt cak si pet o stavio

Nooooob

Odem u bolnicu nesto mi nije bilo dobro (sav ovaj stres oko Noloa valjda) i nece da me prime cak i sa uputom jer sam imao malu temp. Posalju me u sobu gde se radi brzi test, pita me ova sto radi test jel sam vakcinisan, reko ne, veli ona meni "pa i nemoj"

looool noooob ejuds was right after all

Melkor i ova jednostavna bosancuga sa klipa imaju isti IQ.

H O T U L D A N
O
T
U
L
D
A
N

mozda... mislim bas je neverovatno, al cuj, mozda je zato sto je do 2020 bio neki mizeran broj odraslih ljudi vakcinisan a 2021 90% starije populacije vakcinisano, pa jednostavno od masovnosti imas i masovno preklapanje.
verovatno je to sto kazes, vidis kako je crven i strasan grafik i ima pitanje samo "a sta mislite" ali cisto ono, mozda neki promil sanse da je ovo?

mislim, znam da je skoro nemoguce, i da ovaj graf skoro sigurno kaze da u americi ili gde imas godisnje 50 slucaja miokarditisa, a 2021 11k, ali... mislim znam da je cepidlacenje, ali pazi, u naslovu stoji (all vaccines) pa mislim da su mozda nakon vakcina podaci.

Celte, očigledno je da sve vakcine (pre MRNA kovid vakcina) nisu izazivale miokarditis. A sada imaš skok miokarditisa, baš zbog MRNA vakcina. Mislim, imaš u Fajzerovim dokumentima koji su dostupni - gde oni predviđaju da na svakih 40.000 vakcinisane dece oko 110 će razviti miokarditis. Isto važi i za perikarditis.
Zato su krenuli da kače one reklame po autobusima - problemi sa srcem kod dece su normalni.
Nisi čitao dokumenta, a nisi ni pogledao onaj klip koji se bavi baš tim dokumentima.

Da neki ljudi se bas useru u hlace kad spomenes rec vakcina

Nase ce vakcine hodati po netu, lutati po bitchute, plasiti gospodu

Ne, nego se uplaše propagande i sebi nanesu zlo - kao ovaj nesrećni voditelj. Mogu da se kladim da će da i dalje hvali vakcine, ako se oporavi. Otrpilike ovako nešto: "Ćuti, bar nisam dobio koronu, vakcina ipak radi".

I jedni i drugi paranojisu bez potrebe, izlazimo lagano iz covid rezima uskoro, it was hell of a ride

Who danas reko nema opustanja bice jos sojeva