Prijava

houltu9l
Obavezno pokazi taj post tvojim drugarima iz specijalne skole,Caro.

https://www.youtube.com/watch?v=XDTW9Dd7ORM

Mister No vec 5 strana baca low quality baitove, nikako da mu se posreci da neko zagrize

Pa zagrizli biste da ste se vakcinisali majmuni LOL

Nijedan moj komentar o mjerama se nije odnosio na situaciju ovde, da nas ne drkaju sa drugim sranjima poput promjena Ustava, Rio Tinta itd, rekao bih da smo postali bastion slobode lol

pa upravo to, moramo da naucimo da sloboda nije samo "ostavi me na miru da radim sta ocu" vec i da 1) je nasa sloboda ogranicena slobodom drugog i 2) da neke stvari koje nas ne doticu direktno i ocigledno (kao kovid propusnice) mogu potencijalno ili posredno biti ogromno ogranicenje slobode, kao ta promena ustava ako izadje na nesto lose

zato me i frustrira ovo antivaksersko kukanje - ne zato sto sam za kovid propusnice i lokdaune, nisam, vec zato sto iz njega tako ocigledno isparava jedno primitivno shvatanje slobode, sori

Sevast se oseca nesaigurno iako je vakcinisan

Kurac krasni

Ja samo upozoravam. Prijateljski. Za 50 dana imamo proverenu i sigurnu vakcinu.za 100 dana obaveznu vakcinaciju.
I Trifors je to reko.
Ja bi bio baš zabrinut...

Ubija me hotul ovim short komentima.
Mislim da je upalio.

Proces anhotulizacije confirmed

(kao kovid propusnice) mogu potencijalno ili posredno biti ogromno ogranicenje slobode

ne zato sto sam za kovid propusnice i lokdaune, nisam, vec zato sto iz njega tako ocigledno isparava jedno primitivno shvatanje slobode

Pa lol, oko cega se onda raspravljamo uopste? Ja sam mislio da ti podrzavas ovo.

Ako mislis da ja tvrdim da je vakcina goruci problem za srpski narod i samo nje da se rijesimo i pjevacemo i igrati i gledati u asfalt - ne, ni blizu. Al nalazimo se na temi Vaccina, naravno da cu pisati ovde o vakcinaciji i problemima u vezi iste

Hvala kaizenu sto je opravio sajt pa mozemo ovako lijepo da se druzimo

Oh kako ste dosadni i paranoicni o vaccama na vacca temi

Problem je sto je seve otvorio ovu temu sa sasvim drugacijim namerama.
Zato se i iscudjava svako malo

Cara™
vacca

Na moj te baca!

Ahahahahahahahaha

Cekaj, sto sajt radi ovako perfektno

Eo austrija uvela obaveznu.

Jbg. Deli nas samo madjarska a znajuci kakvi su oni bolesnici lako bi mogli da se ugledamo.
Primer u regionu

Ocekujem spa ita portugal, svi su 70-80% bockani.
Sto je veca drzava hotula to su sanse za obavezu vece.

Ja na primer ne bih imao ništa protiv vakcina da stoji disklejmer kao na lekovima ili na suplementima i da smo o tome informisani javno putem medija: "Ovaj rastvor ne pruža zažtitu protiv Covid 19". To je pošteno i potkrepljeno trenutnim stanjem sa zarazom.
Pa se ti vakciniši koliko ti volja.
Ali nemoj da menjaš definiciju vakcine da bi ljudima svako malo uvaljavio eksperimentalne rastvore. Zašto rastvor? Zato što vakcina prema definiciji stvara imuni odgovor a ovi rastvori to ne rade.

Uzgred, gde je Zapata zapatio onoliki ego? Jer ga zbog toga zovete Zapata?

autore ejdus, molim vas da obratite paznju na pravila teme

hvala!

@Sevast @Hotjul
Sevast, da li si za uvođenje polno neutralnih odrednica?

https://www.youtube.com/watch?v=vAH6xU2HKpA

Prvi klip prikazuje Hotjul mamu i sadašnju hotjul ćeru a buduću mamu koja i dalje veruje da ćemo da izravnamo krivu vakcinisanjem i lokdaunovima i da ćemo biti slobodni sa svakom sledećom dozom.

Sevast, da li si za uvođenje polno neutralnih odrednica?

ne lol

aj odsad postuj pravila teme, hvala