Prijava

Cara doživeo nervni slom lol

Pa naravno da će da plate kartu, jok ja ću da plaćam tolke pare da idem u jebenu norvešku.

Bio sam već jednom, i nikad više, skupo pivo i smorčina. Nega ajde možda klincu bude zanimljivo.

Poenta je bila što sad treba da primim treću dozu, i to još fajzera. Tu mi neka nelagoda, će me otruju.

E Austrija od sutra izgleda ukida gomilu nekih sranja

Bas kad si ti tamo.
Slucajnost? Ne bih rekao.

Tilmo nemoj zuriti, ima jos do maja, a pogotovo ako nemas neki prejak razlog da ides vec samo da animiras klinca, vidis da ovi retardi mijenjaju pravila svakih 15 minuta, postoji realna sansa da uspijes otici i bez da se spricas ovim sranjem

Poenta je bila što sad treba da primim treću dozu, i to još fajzera. Tu mi neka nelagoda, će me otruju.

nece nista da ti bude, ali svejedno, ako ti cim, do maja ne moras da primas, a do tad ce ukinuti mislim sve mere po evropi.

Ljudi kakav sam strašan san imao blejim ja na nekom sastanku oko mene neka nepoznata lica i neka doktorka u belom mantilu se pojavi i kaže gospodine ovde je samo za vakcinisane, a ja u revoltu izvučem špric iz etera i zabijem ga sebi u ruku i to je bilo više ono kao kad se ljudi demonstrativno poliju benzinom nego da sam hteo da zaštitim bilo koga od virusa lololo

Kad smo kod snova, juče sanjam, visim kao s neke litice, al ne držim se za kamen, nego kao za neku šipku, pojavljuju se Mylyca i ona druga iz ŽP, i kreću da me guraju nadole, da me udaraju po prstima, da grebu ruke, samo da padnem. I sećam se da sam rekao nešto tipa "Mylyce, nećeš valjda zbog feminizma da me ubiješ", i probudim se

El ta mylyca bar dobra pička kad zavređuje toliku opsednutost i posećivanje snova?

zapata, trifors... vratite orginalne nikove.

nisam to hteo da pitam doduse, pitam jel stvarno, ozbiljno sanjate ovo sto ste rekli? :)

isto i melkor sa ovim param parcad, juce pise neke melkor becke postove ja gledam ono, pitam se sta spopalo ovo triforsa, a ono nije trifors nego melkor.

Nikada neću promeniti ovaj nick NIKADA

Brt, svega mi sam ovo sanjao

isto i melkor sa ovim param parcad

To njegovo pararmparcad, pa jos razdvojeno ovako, zvuci kao onaj Karam Prasad

Kako nikog ne trigeruje što je ubacio i R, piše Param PARCHARD

zvuci kao onaj Karam Prasad

To mu je i dalo ideju garant

Vratice melkijades, ovo param parchard je pseudonim dok je na putu

Brt, svega mi sam ovo sanjao

htedoh da ti kazem da ti vukajlija ostavlja posledice, pa se razmislim, kolko se tupim ovde verovatno i ja sanjam nesto o vakcinama ili cemu god, jedino sto se ne secam nikad bukvalno sta sam sanjao pa me to vadi.

nije da me trigeruje parchard ali kad sam video samo sam onako pustio vazduh uz nos i prevrnuo ocima u neverici

jedino sto se ne secam nikad bukvalno sta sam sanjao pa me to vadi.

To ti je zbog kalcifikovane pinealne žlezde ne može da pušta dajmetiltriptamin kako treba, možda čak i melatonin slabo pušta imaćeš alchajmera ako tako nastaviš jbt imaš paste za zube bez fluorida u svakoj bolje snabdevenoj zdravoj hrani

E hvala brt baš mi je trebala još jedna egzistencijalna kriza jer i ja isto snove ne pamtim nikad.