Prijava

ma daj bre smokljo jbt, analizira simptome trifors od 21 god i 0 medicinskog iskustva na osnovu toga sto sam reko da ne pamtim snove mi kaze da imam alchajmera jer izguglao negde :)

spavam sasvim fino i cvrsto ne sekiraj se za mene.

Jeste verovatno ga tupi ali to mi je legit najveći strah u životu, alchajmer i dementnost.

neces brate, koristis ti mozak.

jel imas u porodici babe i dede koje zavrsavaju dementni?

Ne dementni ali kevu je sjebao MS, a to je maltene isti kurac.

Čitaj šmo, čitanje je dobro protiv alca

A čitaš melkorove dugačke postove, to ti je najbolja prevencija ali dal ces ostat normalan nakon njih to nikome ne garantujem

Ja pamtim lokacije iz snova. Znači tipa gradove, ulice, stanove, koje sam sanjao. Garant je neka tumorčina?

Galaxy brain, ti si anti alchajmer jbt. Daj nama osuđenima na demenciju malo svog moćnog likvora dečače.

Ja sanjam toliko realne snove da ih proživljam emotivno kako dok spavam tako i nakon buđenja odmah ono probudim se ujutro i budem veseo/nervozan zbog toga sto se desilo u snu

kad sam nasilno probudjen oce da se desi da me prekine u nekom snu ili kako god, al valjda se ne trudim da zapamtim ili stagod.

to su iregularne situacije doduse. ovako kad se probudim ujutru normalno ili cak i alarmom ako je u vreme kad se obicno budim, ne prekida me u snu nikad

prispava mi se od ove price

Mislim da se u mom mozgu prelama paralelni univerzum gde Niš ima široke bulevare i centralnoevrpsku arhitekturu, gde je Svrljig sređen i isplaniran gradić, a moje selo ima višespratnicu sa supermarketom u prizemlju sa ovim našim...

Keva mi je iz tog sela, ja sam rođen u Nišu, al ga računam kao svoje.
Ne bih se doxovao XD

Poslo sam ti na pvt

Zaplanjac si nabijem te, čim nećeš javno. Xd

sta i da jeste, sto je to na bilo koji nacin lose?

Zaplanjac, garant je iz Krastavče

Celtaro ako oćeš snove da pamtiš, trik je najveći da spavaš u jako mračnoj sobi.

Inače snovi su komunikacija izmedju podsvesti i svesti - podsvest, koja je lupiću 80% psihe, obraća se svesti koja je možda 5% (ostatak je predsvest; ukratko, kad hoćeš nešto da kažeš i ne možeš da se setiš šta je to bilo, ili ne možeš da se setiš neke reči ili imena - misao je iz svesti pobegla u predsvest, tu je negde na vr jezika al neće napolje). Psiha pamti, registruje, shvata...Daleko više nego blentava, ušuškana svest, a pošto je daleko snažnija, ako bi se ovoj obratila direktno - čovek bi poludeo. Zato mora da ti pošalje slike dovoljno autentične i snažne koje ćeš posle odgonetati, u zavisnosti od toga koliko si uvežban (čitaj knjige Celte) i poznaješ samog sebe.