Prijava

Uvek sam na Gambijevoj strani, doprineo

Шта је највредније што Срби имаjy?

- Istorija od vremena kneza Svetomira ,,Svema'' (vladao 623-658) do vremena kralja Aleksandra (vladao 1921-1934), do 03. oktobra 1929. godine...
- Kultura u celosti. Sve oblasti kulture (Narodna književnost, narodna muzika, narodna verovanja i običaji, narodna kinematografija itd. ...)...
- Umetnost.
- Sportovi.
- Narodna kuhinja.
- Lepe žene.

Ne razumem ovo kao imamo lepe žene, dođite kod nas. Znači bukvalno zoveš strance da dođu i da ti jebu ženskadiju, i usput ostave neku paricu.

Pa to i rade ili ženskadija ide sama

Bolje da naplacujemo, jebace se drolje za dz

Žiža je moja baka.

Dajte joj novac, hvala.

Ma koje ovo svetska lepotica??
dA prOđeŠ kNeZ MiHajLovoM iMaŠ sTopUt LePšE

Ne razumem ovo kao imamo lepe žene, dođite kod nas. Znači bukvalno zoveš strance da dođu i da ti jebu ženskadiju, i usput ostave neku paricu.

ekonomija tajlanda u jednoj recenici

Najvrednije što imamo je Ćićo i njegov humor. Moramo sačuvati takve ljude po svaku cenu i sprečiti odliv mozgova.

to smo mogli videti na primeru nesrece u Lucanima, slucaja cunga lunga zurki u Jagodini i milion drugih primera koliko je srce u Srbalja.

Ask not what Србија can do for you, ask what you can do for Србија.

Eva Ras očigledno

Katanac na pički Eve Ras*

ekonomija tajlanda u jednoj recenici

Oni imaju i šimejlove jbg

@Šmoklja pički ili pičci? Nikad ne znam

Kako za koga. Za politicare- penzioneri kao biracka grupacija kojom se najlakse manipulise, za domace kriminalce i strane investitore- to su jeftina radna snaga i korumpirana drzava, za tebe i za mene- Lebensraum koji smo zasluzili jer smo nesto gadno zasrali u proslom zivotu pa iz njega gledamo da pobegnemo u ovom