Prijava

Pregaziše ih. Al očekivano nakon one serije protiv Jute.

Valjda ce se oporave za sledecu.

Tačno sam znao da će da ga useru govnari, tj da će govna američka da nameste da bude ZANIMLJIVIJE hahah eee majku vam jebem za 1 poen pa dal može to malo manje očigledno

Gledam Majami-Milvoki.

Kakva igra Majamija, jebu kevu koliko su čvrsti u odbrani. A u napadu kao neke evropske ekipe, puno kretnjii dodavanja. Milina za gledati.

Grk mislim da je imao tripl dabl, al uticaj na igru nula. Zatvoril ga skroz.

Vas pravoslavni brat, s kurcem od 30 santi, govno????

Nejasno mi je pljuvanje janisa. Pa nije on jedini precenjeni igrac na planeti. Ok, ima jedan potez, eurostep koji krece sa linije za trojku, i provaljen je dosta... pa sta. Nije kurcevit, nije bezobrazan, i nije bas da ima neku ekipu uz sebe, kris midlton hahahaha

Pa nedaj boze da je iritantan i van terena, onda bi bio željko mitrović fazon.

Ok, igra to što igra, rispekt. Al smeta hajpovanje jednodimenzionalnog igrača koji ga izduva u plejofu uvek.

Bar ne razvozi kulen i nije oženio kurvu, nego igra u najjačoj košarkaškoj ligi na svetu... Ostaje ti samo da mu se diviš, eventualno da ga podojiš malo za vime

Vidim ovom liku čest argument u diskusijama kako su sagovornici poženili kurve. Izgleda da baš nije imao puno sreće sa ženama u životu.

janis legit pravoslavac (moras budes ako oces da budes grk). iso kao mali u crkvu i sve to:
https://greece.greekreporter.com/files/3-21.jpg

Agilni, pa istina je to. Ali takođe poštujem i to sa kakvom se lakoćom sa tom istinom i nosite. Ti naročito. Kapiram da ta tvoja krasota često izlazi sa drugaricama. Često se vrati doma u kasno prepodne. Navešću ti i da je taj argument korišćen isključivo u debatama sa vama dvojicom. Za sad

Promeniti ime u NBA IZ MJEŠINE HEHEHE

kao sir iz mješine.

Heh

Agilni
Vidim ovom liku čest argument u diskusijama kako su sagovornici poženili kurve. Izgleda da baš nije imao puno sreće sa ženama u životu.

pre 5 sati

Al zanimljiva je količina besa koja izvire iz njegovih komentara. Opasne frustracije, cenim da je paranoidna šizofrenija, nema druge.

Što si žvalav tako?

Bogami Denver pokazao odlicnu igru i ukoliko ovako nastave ne mogu im ni Lejkersi nista.

Jokic povrredjen batoooo

59-57 Denver vodi posle poluvremena.

Je l pobedili nashi ili njini?

Njini. Šteta, imao.ih je Denver al pokleknuše.