Prijava

Ispade Milvoki, najbolja momčad regularnog dela lol.

majami mi je najok ekipa od svih u plejofu.nadam se da nekom useru i osvajanju.dobiju neke nakurcene lejkerse i onda svi kako,sta koji kurac.

Meni samo dragić smeta. Ne mogu da pređem preko onog poraza u finalu. I dončića bih lako gotivio jer je zvedaš al imam knedlu u grlu i ipak ne mogu.

Sto brt, posteno nas pobedili i nisu slavili kurcevito i podcenjivacki. Dragic se retko pominje u top 5 ex yu likova ikada zbog precenjenih svetih krava poput drazena, a trebao bi

Ljudi, da ne penim vise na ovoj temi, finale LA-LA u 7 tekmi, pare su u pitanju i podilazenje BLM liberalima. U toj sedmoj tekmi podbacivanje ce vrsiti cerkica dzordza flojda u majici fak tramp itd

Majkl Dzefri Dzordan se prevrce u grobu

PLAMDOG
Vise nije šljivarski ker, sad je samo — “ker”.

RIP DENVER
Valjalo bi navijati da eksplodira neka bomba kad budu igrali finale konferencije davno ne behu ovako dva ogavna tima i završnici plej ofa

Nadam se samo da će neko otkinuti glavu ovom morisu

Milsap je do te mere van ritma, da čak ni igrač kog čuva nije u stanju ništa da pogodi. Stoji i zrači, uništi ih.

Rikno mi strim ima neko link da radi

Idi na total sportek, imaš nba live.

Inače brate imaš na TOTAL SPORTEK sve bitno što se dogadja u tom trenutku. Ne radi svaki strim uvek, ali za 2 minuta nadješ neki normalan...Ne znam koja je fora sa Milsapom, ali bukvalno - stane ispred čoveka, ovaj mu pobegne dva koraka, Milsap usput iščaši kuk, ugane koleno i iskašlje plućno krilo...I ovaj promaši. Iz izgledne pozicije. Ne znam šta radi, ali mizerija koju širi oko sebe očigledno ostavlja traga i na kliperse. Kavaj jadan ne zna šta ga je snašlo.

Opa bato, ode ovo u 7 utakmicu.

Да ли је оригинални назив теме био ''НБА МЈЕХУР''?

Kolko gotivna ekipa ovaj Majami. Kao neka zajebana evropska ekipa igraju.

Nema silovanja, samo timska igra.

Necu nista da pricam da ne ureknem.

Pa ejduse pa sta to je ovo trebalo...