Prijava

Odoh, da vas ne gledam više.

pickica, cak nije ni picketina, pickica

hhaha ne mogu da verujem da pisem ovo ali bombas ignorisi ga bukvalno

Stratimire na dnu si ozb

Realno, mogu da zamolim Sosa da mi iskopa mejl ili bilo šta od Sraće brata, njemu je to čas posla. Gadne su to stvari. Keva od JTU je radila svojevremeno u nekakvoj državnoj bezbednosti ili jbmlg čemu već, pa mu je kopala podatke o ljudima koji su ga njakali na sajtu. Šta sve ljudi neće dozvoliti sebi.

Nelegendarni momenti na saljivom sajtu www.vukajlija.com - poslednje 3 strane

Ozbiljno pitanje, zasto se likovi koji se non stop svadjaju sa svima uopste loguju i pisu ovde? Mislim ima 6 ljudi na sajtu, nije kao da mozes da odes na druge teme i pronadjes svoje mjesto pod suncem, ako mrzis svih 6, koja je poenta

pa dosta nas dođe upravo zbog tih svađa baš

Jebo sam te usta Tijana je suvi kvalitet.

Barakuda split personaliti, malo je jebač jer pegla rokendjek, malo igra tenkiće lolo

Dosad neobjavljeno: Ja i Dankan igramo poker kod Frenkija Delever na gajbi negde tamo na Detelinari, Prašinjari ili tako nekom fensi NS naselju. Frenki deli do jaja profesionalno i otvara nam dušu o svom iskustvu s kockanjem, a pošto nismo imali čipove izlomili šibice na pola da igramo s tim lolo. Pre toga na okupljanju katija se smorila žešće jer je očekivala da će svi u nju da gledaju, a mi u šoku što je Cara normalna osoba, lik priča o poljoprivredi najopuštenije, ima neke plastenike, ja izneverovo

E da, kad je Blek Hol šatro umro mene banovali jer sam bezosećajan što je dečko umro, na inicijativu neke liberal psiho ribe iz Vankuvera, da ga jebem kako se zvala, verovatno sad nosi BLM majice i hešteguje na tviteru

znači katija jeste najbolja riba bila

Me, me I got five on it. Fuck the clients

We don't create shit. We don't build anything. Što kaže Duško Radovich, ko zna da voli, ne treba ništa drugo ni da radi

plašljiva pičkica, polumuško

Ugušićeš se u sopstvenim govnima. Te tvoje priče su davno ispričane, sine

Vockice vam zivot upropastile

Lekar nam preporučio pojačan unos voća i povrća

Kad god imam dobar osećaj, a to znam jer mi se tad javi Kale Gospodar vremena, sa onim "pojačajte malo...pojačajte malo." Ja ga raspalim po gumbu za bet i teram do 10, nekad i 25+2, za pojačan užitak

Katija overrated

Daj deje gola

Stiže pojačanje, vraća mi se filing za osećaj, pamet u globalu rečeno, party never ends

Katija preistripovano stvorenje, dobro da se Cara pojavio da je zaseni pričom o prihranjivanju paradajza da kažem, folijarno