Prijava

pičkice pišam ti usta tražiš još jer si submisivna pičkica

Sad idemo onu spiku o projekciji svoje podsvesti na druge

Ne umeš svojom glavom da razmišljaš, sve mora da ti se priča i da ti se drži pravac da ne bi umislio da si krokodil

Daj dosta jbg, ovakvi ratovi na forumu imaju smisla kad bi citalo nas pedesetak pa da vas podbadamo ko ovnove, ovo mozete i sms-om da resite, ili viberom, sta god mladi vole danas

Dokle god si poslušan i radiš šta ti se kaže, bićeš blagosloven bombaye, nemoj samo da se praviš pametan jer ti se i karakter i stavovi menjaju iz trena u tren, jedino što se kod tebe ne menja je tvoja duboka, suštinska bolest

U stvari možda nije poljoprivreda strogo, nego neki fazon botanika ugrožene vrste mladi gorani. U svakom slučaju, previše normalan lik, šta je sve pisao po sajtu, očekuješ nekog ko izgleda ko trener Limeni dragane šta ćeš u golu nadji igrača polomiću vam noge utorak na treningu

Krivis coveka da je podvojena licnost

Jao da, kada je umro Blek Hol...Budim se negde vrv poslepodne i prvo što vidim - umro Blek. Baš sam se skenjao skroz. Posle sam baš ispizdeo, što me koštalo ozbiljne svadje sa dva čoveka.

Inače jednom prilikom sam prodao foru Pridržinju, desetak ljudi se previjalo od smeha - baš sam ga namagarčio, što je ovaj prihvatio kao džentlmen, što zapravo i jeste. Njega sam baš skroz gotivio, drago mi što sam ga sreo. Neki drugi ljudi su ispali baš vrlo kul poput Sosa, Remca i Duba (koji su čak živeli zajedno, što je bio pravi šou). Bobija i danas sretnem ponekad. Žao mi što nisam proveo više vremena sa Zmiom, Carom i recimo Vehbijom, ali šta da se radi.

Gotivio sam Caru ja, kvalitetan odziv za šegu daje, mrzeo je svakog, ponekad čak i sebe, ali i to opet iz razloga jer je sebe osuđivao što nije mrzeo dovoljno. U tandemu sa Tiborom, davao je maksimum, Erishu je slao po burek, mislim da se niko nije obradovao Carinoj pogibiji u saobraćajnoj nesreći jula prošle godine, kao taj mali cigan.

Predražinjo zemunski snup dog dobar lik skroz

mislim da se niko nije obradovao Carinoj pogibiji u saobraćajnoj nesreći jula prošle godine, kao taj mali cigan.

Jel ovo for ril?
Jel to ono sto se momak zabio kamionom?

Sleteo sa puta i zakucao se u banderu, i zamisli preživi prase što je vozio u gepeku, a njega da bi izvadili isekli brusilicama celu levu stranu školjke. Užas, ne daj Bože nikom

Predražinjo, pola čovek pola 2+

E brate sad i mene zanima, je li to sve bukvalno tako bilo ili je prase recimo eufemizam kao kad Mikri vadi kurve iz gepeka?

Ložio Prežu papet master u fazonu ispala mu vilica do poda kad je Prež okačio neki tiket sa 30 parova ovde, dobitan istina ali nijedna kvota preko 1.05 hahaha

Jebo te, toe strasno.
Znam da je neko bio u Amerike vozio kamion i zakucao se u bakicu koja vozio auto na plin. Jel to neko odavde??

Ili sam zamenuo

ovo mozete i sms-om da resite, ili viberom, sta god mladi vole danas

da, bilo bi realno kad se ne bi radilo o bubuljicavoj submisivnoj pickici

Bio je neki lik iz Čačka pre par godina, nagno babu i zaglavio 2-3 godine. Kamion je ekstremni sprot

Bombas brate smaraš idi gledaj kako svetle djonovi na airmax

Jebo te, toe strasno.
Znam da je neko bio u Amerike vozio kamion i zakucao se u bakicu koja vozio auto na plin. Jel to neko odavde??

Ili sam zamenuo

Јесте тај одавде, ал сам заборавио како се зваше, на вр ми језика. Био мало тамо у затвору па га пустили (да служи казну?) овде. Тај је качио и слике својих сестара такође.