Prijava

Savage. Raw. Brutal. I dare you.

Sever je svuda elita, ne znam zasto ali izgleda da hladnija klima trazi prave borce.

COOK ME SOME EGGS!
FUCKIN’ EGGS!

Toliki sam sevidž da dodjem na Vukajliju i pripitomim Stratimira.
Učio od Maora, od najboljih. Dok jadan strale shvati već je kasno.
Mukica.

Znam da postoji platonska ljubav izmedju vas i Amerike, ali mislim da ipak gledate da sto pre ispratite bucne gringose koji se ponasaju kao kolonizatori.

Ovde je sever topliji, srećice.

Mango je severno voće.
Odoh da deljem.
Neće kanu sam da se napravi.
Tvrd kauri drvo čudnovato,
Al’ je je kljova sprava zajebana.

To se kod vas tako ponašaju, mešaš.

To ostrvo je brodolom mog zivota. Cuvam ga kad me savladaju sve oluje na pucini.

Hahah jebote... Ajde. Ukrasi ga malo.

Zamisli stvarno kale gospodar i travolta iz borca grede repuju ko u emisiji kod goluba, kao zajedno repuju, a svaki tera svoju pricu 800 poena bi nakupili

Svake godine da uleti sa novim hitom i Evrovizn moze komotno da se preseli ovde, ovde u Beogradu
https://youtu.be/MJLUcJmDpbE

Koji je nivo svesti ljudi sa balkanskog podrucja govori recimo kako su krvavo uleteli u rat koji je unistio SFRJ, umesto da se ta drzava transformisala u jednu demokratsku i kapitalisticku celinu

Odlično pitanje.
Naravno da je ta država mogla opstati i reformisati se, da politička vrhuška nekog dela naroda nije sejala nacističku mržnju (Hrvati) i da politička vrhuška drugog dela naroda nije bila egoistična (Slovenci).
I da ih nisu ostali sledili u nameri za razilaženjem.
Sve u svemu, nije ova tematska stranica za ovu temu.

Ma to je zavrsena prica. Sad svaki ima svoju stalu i nju treba da odrzava. Rasparcali su nas a mozda je i bolje tako. Hrvati nikad zaboravit nikad oprostit. Nikad srbek ne bu predsedaval Hrvatskom. Nikad. Nikad

Hrvatska se ponasa kao jedna duboko uvredjena dama kojoj su srbeki sa svojim opancima hteli unistit kulturu povijest i identitet. Zasto srbeki. Zakaj ste ljubomorni. Jer mi cuvamo svoj dom

Delboje, hvala ti na svemu ali nemoj da me uvlacis u sukobe ni sa kim, zelim da ostanem to sto jesam, jedan gospodin

Nikog ja ne svađam i ne mislim svađati. A naravno, drago mi je da si gospodin čovek.

Osoba: 01. Ime: (Nije upisano.) 02. Vukajlijski pseudonim: Srpski Del boy. 03. Zemlja porekla: prostor obe nekadašnje Jugoslavije (Srbija, Crna Gora, BiH i RS, BJR Makedonija, Slovenija i Krbavska). ------------------------------------- O meni: - Pacifista i boem u duši, koji voli umesne šale, čak i na svoj račun. - Član vukajlije od one godine, koja je 75. godina po redu, od završetka II Svetskog rata. - Jedan od prvih 20 najpopularnijih autora definicija 2020. godine (12. mesto). ------------------------------------- Vukajlijska ambicija: - Voleo bih da makar jedna moja definicija, bude odabrana