Prijava

pa kad nemate more, majmuni

bolje da nemamo more nego da nam se smrzavaju jajca u baltiku

Sonja biserko jelena milic zene u crnom letovanje soros platio > kamenofil smrzavanje jaja ima more letovanje sam plati soros nikom ne placa

Soroš kaže kamenofile jepse imaš more, koga boli kurac što je hladno, pričekaj još dvestapedeset godina, biće baltičko taman prave temperature, kako je ženama u crnom, one moraju na more jal ustašama jal milogorcima, ne znaš de im je gore.

9.2 more danas, taman toplo

Jedna od najjacih stvari koja moze da ti se desi na moru je da za pocetak popijes dva tri piva, budes prepun grasaka znoja svuda, onda fino udjes u poluplicak, zaronis glavudzu otplivas 5-6m i ispisas se lagano. Izadjes napolje nov nov nov

Sopstveno dvorište s dečijim bazenom. ☺️
Koji precnik?

4 m ☺️ Hahahahhaha jedva čekam! Ja sam 163cm, stajem cela i ležim na vodi. ☺️☺️☺️

Beo je i ima šarene tufne, i imam šešir s tufnama, i maramu. I nemam komšije. Ahahahhahahahahahahhahahhahahahha

Vuka još radi?

Nisam bio ovdje 10 godina...

Raducka. ☺️❤️

Taj 4m je ok, mozes da zaronis, ako imas i pescani filter moze i da ti se omakne da pustis pis

Bukvalno ne znam kako da citiram na forumu -.-

Celt, nešto oko Barse, bukvalno mi svejedno, a do tamo idu redovno letovi od nas. A smeštaj u Barsi je preskup, a ne bih baš da letujem kraće, jer sam eto bio u Barsi smešten.

Ahahhahahhahahaha tolki kreten nisam. ☺️

ovo pitanje u naslovu teme koje je zapata postavio pre dve godine je na mestu, da li vi dobri ljudi želite da idete na plažu, tj. da gorite ispod sunca, perete se u pišaki i na sve to još i masno platite?

i još me nešto zanima, zašto toliko ljudi želi da dobije ten? toliko sam bled da odmah pocrvenim ako sam nekoliko minuta vani dok sunce ruši i ne želim to da menjam, šta će mi ten?

pa što nisi lego pod drvo majmune

pa zato što uopšte ne izlazim vani ako sunce ruši osim ako moram majmune

Ljoret de mar > letovanje bilo gde u spaniji > chule 37 volja da sam nadje smestaj bez agencije

ko se sunca krije bolje da ga nije

Ne vidim šta fali odlasku na more? Bukvalno, nemam ružnu uspomenu sa takvih putovanja.

Lido di jesolo, ljoret de mar i paralia su sveto trojstvo avg srb da ide u ita, spa i grcke da dotakne more.
Doduse lido je u glavnom usputno stajaliste