Prijava

Melkijades mi apsolutno deluje kao lik koji, dok gleda kako neka laloška sirovina grli ribu na koju se on prima, onako osiono u sebi misli: "Haha, kakvo govedo, sigurno nije čitao Kafku."

Jao ne diraj ga prov, sad ce da ti odgovori postom od 1000 karaktera koji niko nece da procita

Ali zato je procitao jedno 200 razlicitih autora mimo Kafke pa moze da vas razvlaci ovde po forumu kao klasicne nemace pojma, sto u sustini, i jeste

Da be ja ne znam za vas, al ja se osećam totalno razvučenim od strane Melkyja, ne mogu se pokupim

U prevodu, hocu da kazem, da nisam posten, bavio bih se politikom

Zapravo ne, večeras sam baš video momka kog bih, povladjujući predrasudama, mogao smatrati sirovinom. Jedna divna devojka okačila mu se o vrat sa takvom radošću da sam se nasmejao od srca. Divan prizor. Ali ja sam izgubio suviše vremena..

Naime, našao sam način da izadjem odavde zauvek, bespovratno - ovaj nalog glasi na stari mejl čiju šifru odavno nemam. Naprosto promeniću šifru, poslaće mi novu na stari nalog i to će biti to.

Izvinjavam se ljudima koje sam, zloupotrebljavajući ovaj nalog na jedan od bezbrojnih načina, uvredio. Sumnjam da ćemo se ikada sresti. Čuvajte se i svako dobro vam želim - zaista, svakome od vas. Ne trošite suviše vremena na ovom mestu, jer ne donosi vam ništa dobro. Kao čovek mogu vam reći dve ili tri stvari u koje sam jedino siguran:

- Bog postoji, i uvek je uz vas - želeli ili ne
- snažniji ste i bolji ljudi nego što vam se to ponekad možda čini.

Toliko. Zbogom.

Ok al bog ne postoji tho pozz

Kakvo djubre, mogu da se logujem sa starom šifrom iako je resetovana. Pa da, vukajlija. Postoji Šmo, traži, traži...

sta si ti, zavisnik od vukajlije, pa ne mozes kad te smori da ne otvaras jednostavno sajt?

Ne postoji ključka katanac

Ne dovodi u pitanje ime Bozije

Sta te boli uvo Melkijadese, meanwhile they party in Cali
https://youtu.be/uWbXQQG9B6c

Jos otkako je Melkijades zauvek otisao sa foruma, a ima tome dosta vremena, mene zabrinjava cinjenica da ovaj spot niko nije prekopirao u fazonu da snimi 50 gibanicara na slavi kako masu utokom
https://youtu.be/GOuL4j1KeDQ

Lea je baš lepo ime. I nekako sve Lee koje znam su prepičke.
A zašto ti odmah misliš da je naše dete? Možda su neki emigranti koji su se doselili u Srbiju u potrazi za boljim životom.

Kako promovisati i popularizovati domaća imena među mladima?

Opasna stvar, da se neke dobre teme nepravedno zapostave.