Rat u Ukrajini 2022

  1. malopre se vratio iz mađarske, gospoda tamo, parkiraš auto i NE polupaju ti šoferšajbnu da ukradu radio, jer kada bi parkirao u vojvodini tipa, došao bi neki cara i to uradio.

  2. Cara ima dron koji krade blaupunkte iz auta.

  3. ставили смо на данашњи дан је умро

  4. Kažu navodno. Realno možda i nije bio u tom avionu, šta mi znamo.

  5. Nista mi nije jasno, sta je bilo problem da ga se rijese na neki prakticniji nacin jos u toku pobune, ovako šatro ispregovarali da ode vagner u bjelorusiji pa neki dan čitam u africi sad evo zagino u rusiji od ruskog projektila, ne razumijem nista

  6. Ko mu jebe mater rip legendo

  7. ко га јебе дебил лик тако је изгино и генерал лебед који је имо везе са мафијом неком ај рип

  8. Samo da je Cirko naš zdrav i živ

  9. Ginu ljudi avionom nista novo

  10. Realno seljački odrađeno, posada + stjuardesa ni krivi ni dužni verovatno. Lepo nek ga sačekaju na aerodromu sa snajperom i zdravo, jednako bi bilo jasno ko je naručio i šta je pozadina

  11. Mogli su ga roknuti kako su hteli jaka muda, mogli su ga strujom u buretu muciti 7 dana i prenositi na fb

    Ovako je ispalo bombasticno, nije se stedelo stjuardesa manje vise

  12. Private vehicles with Russian plates banned from entering EU

  13. tako radi ona ruska spec.jedinica, kao sto su digli pozoriste u vazduh da bi likvidirali nekog cecena.koletelarna steta im bukvalno nije bitna ali ko je njihova meta taj nema sanse da prezivi

  14. Hahahaha odlično. Ovo nije smešno btw, uspeo sam da nadjem najkrindž u vezi svega ovoga do sada. Konkurencija jeste naravno velika, al ovo se nekako izdvaja po kvalitetu.

    https://www.youtube.com/watch?v=lPPhgTMTugE

    Šonpen je postao apsolutna esencija krindža, nema dalje.

  15. NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

    https://imgflip.com/i/7zjuq8

    BOŽE UZMI MENE, VRATI NJEGA

"Vukajlija predstavlja skup formi koje nisu definicije, nemaju smisla, često sadrže vulgarnosti i plagijat, ali zato čine duhovitu zbirku kreativnosti i lucidnosti svih svojih članova."

interfejs.tv | 25. Januar 2009.