Prijava

Ozb koja je prakticna primena ovog osim da noob senzacije podigne na visi level?

pa to je primena

Pa cekaj mozda ce moci pica da se poruci ili simulira voznja bajkom svjim gradom da odes po kartu za bioskop.

Ili bar virt vakcinacija Oo

Evo gospodzo imam meta serifikat sl sedmice cu uzmem bustera for real

Meta ti proda robota specijalizovanog za svinjac.
Ustanes u 5 stavis cvidze i lagano izadjes a robot prati tvoj rad ocima pomera lopatu i cisti govna.

Obj kapiram da postoji primenjivost. Ne na meti naravno al moglo bi nesto korisno da se napravi da nisi naprezo ocni nerv za dzabe

Cara stvarno misliš da će najbogatiji ljudi svijeta uložiti toliko truda i novca u neki noob projekat koji će služiti samo da se zadovolje neke noob potrebe?

Ovo ako zaživi biće nešto mnooogo inovativnije i primjenjivije nego što mi zamišljamo

Eo pill naveo sam primer gore za svinjac ili ovo za picu, bioskopsku kartu. To je true primenjivo.

Celt kaze da su samo noob senzacije u igri. Znaci imagination

Cara stvarno misliš da će najbogatiji ljudi svijeta uložiti toliko truda i novca u neki noob projekat koji će služiti samo da se zadovolje neke noob potrebe?

Mada ni ovde ne vidim nikakvu prepreku.
Igrice i filmovi se kreiraju masovno i prolazi.

Ovo ako zaživi biće nešto mnooogo inovativnije i primjenjivije nego što mi zamišljamo

Haha.. da, kao i sve do sada...

Pa da, kao i sve do sada.

Internet, smartfoni, društvene mreže sve je promjenilo svijet u nekoh mjeri.

Sad što si se ti navikao na to i ponašaš se kao da postoji oduvijek, to je do tvoje percepcije

ma moze da bude kako god, ja bi samo reko da ako 20ak prebogatih asbergera iz kalifornije smislja novu realnost, a do sad imaju poprilicno dobar trak rekord menjanja covecanstva ko iz picke, bio bi u najmanju ruku malo zabrinut.
mozda nece oni, ali ideja je tu a to ne nestaje.

Teh evoluira ali se average noob ne prilagodjava teh po svaku cenu vec teh average nubu. Ako mu se ne dopada novo vnugo cepace cs jos 20god sto i jeste slucaj.

Prelol ivo za gejcove kapije loooooool

I gen svet se menja kroz soc inzenjerig a ne gadzetima. Gazdeti su samo sredstvo isto kao sto je yt tv ili dnevna stampa

Bitchute je druga prica

Medju metaverse coinima postoji izvesni RadioCaca sa market capom od 460 mil :/

РадиоЦаца

РадиоЋаћа