Prijava

Inspirisan Triforsovim postom gde se rečenica "Upoznao sam je u Mančesteru na nekom sastanku alternativaca", utemeljuje kao jedna od najkultnijih u istoriji sajta, otvorih ovu temu.

Malo old skul mimovanja i šizenja, u ovo teško doba.

Tema nije usmerena Triforsu, ne aludira da laže itd, jednostavno smatram da je mim format.

Upoznao sam je ispred kovid ambulante kako valja off-brand indonezijski favipiravir

Upoznao sam je na mitingu "Južna Osetija je Gruzija" 2008.

Upoznao sam je na cs 1.6 dd2 only red serveru kako gore igra od moje pokojne baba Stojne ali je svejedno bila adminka jer je žensko

Idi Zapato pojedi nešto kvalitetno, šljapi ženu po levom guzu, pusti neki film, nedelja je.

Brt zašto si opsednut mojom ženom

Upoznao sam je u Simpovom salonu u Knjaževcu 2009, tražila kožnu garnituru Kaligula

Upoznao sam je na svadbi Velje Nevolje

Leleee nije valjda iz Gurgusovac? Saučešće ako je od Torlaci

Upoznao sam je tokom orgije koju je Šmoklja velikodušno organizovao u svom stanu.

Ne ne, švalerka mi je iz Gurgusovac

Upoznao sam je na promociji knjige Jelene Bačić Alimpić, uhvatila me za rukav i zamolila da joj dohvatim ešarpu

Upoznao sam je dok je na displeju pisalo BEBO VRATI SE

Upoznao sam je u radu za brašno u marketu, oboje smo posegnuli za polsednjim pakovanjem.
Posle sam joj dao flašu zejtina. Uzela je, nije se javila više.
Kurva

упознао сам је испред филолошког у Београду, сада проводимо ноћи гледајући Харија Потера...

Melk: Čitaj knjige, celtaro

Isto Melk: Šljapi ženu po levom guzu, zapato

Upoznao sam je na Vukajliji 2011. godine inače najbolje godine u istoriji čovečanstva da se bude sajtovac/sajtuša

Upoznao sam kad je bila moderator... Birala mi defke namestala banove...

Upoznao sam je na stranici zenska posla

Upoznao sam je na Belmužijadi u Svrljigu, imala je dlakavije ruke od mene

Upoznao sam je kad je pocela da se tusira svaki drugi dan.