Најбоље место за живот у Србији (ван Београда)?

  1. Za vas sam Nil Bor lično, južnjački pičkindimovi.

    on je zavrsio fakultet

  2. ili ces i ti onu pricu, da svi ti fizicari ustvari nisu znali matematiku i nisu bili skolovani, nego prirodno pametni, pa su skoli pokazali srednji prst da ih ne zaglupljuje :)

  3. Osobo bez fakulteta.

    Zvuči kao Vlado Georgijev

  4. Nil Bor, brat od Nila Patrika Harisa. Kakav poluinformisani čovek...

  5. nisu znali matematiku i nisu bili skolovani

    Pa kako koji. Džaba škola ako te tamo niko i ništa ne uči i ne motiviše. Znam jednog što je 15 ispita rešio na bubicu, tu je negde prati iz ofa :)

  6. I opet je obrazovaniji, svestraniji, sposobniji i uber kulji od ovog Zapate.

  7. Zapata ima fakultet. Ti nemaš

    A ako budem napisao roman pre tebe, ne znam kako ćeš to preživeti.

  8. Uostalom, ti si ovde i jedan kviz eskivirao ako se ne varam.

  9. Uostalom, ti si ovde i jedan kviz eskivirao ako se ne varam

    Eh, sitnice

  10. Param Parchard
    Diplomirani ekonomista ja sam, ništa na bubicu nisam polagao, sve regularno.

    pre 13 dana

    Autore Melk, ko ovde laže pošten svet?

  11. Ne laže on, on je opsenar koji govori nebu da je nebo.

  12. Pa jesam dipl. ekonomista zvanično, čru fekt. Piše na diplomi, tako me vode u sistemu itd. Nebitno, kakogod.

  13. Gušiš se u svojim lažima. Da manje lažeš ovde do sad bi ga napisao

  14. koji govori nebu da je nebo.

    Govori nebu da je on nebo, ili govori nebu da je ono nebo? Sve vas jeblo, pa vi ne umete ni da pišete.

  15. Ne umemo, tačno.

    Al ti ga i dalje nisi napisao.

  16. Nije zamena za ličnost Zapato.

  17. Jedini način da vukajlija predje preko ovih tvojih ispada, laži i izbegavanja kviza: daj makar jedno poglavlje ovde.

  18. koji govori djedu da je jebo

  19. Ni vrebanje melkorovog posta na koji bi se nakalemio petkom uveče nije zamena za ličnost Zapato.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.