Најбоље место за живот у Србији (ван Београда)?

  1. ja sam prvi pokrenuo melkor posto sam bio istrigerovan onim srpskosovinizmom sto iz tebe kulja

  2. crko mi monitor od gluposti ovde. zajebavao me ispravljac za monitor vec neko vreme ali najzad, browser je ucitao jedno 5-6 melkorovih postova na stranici, monitor reko "fak dis shit" iskoci osigurac, i ugasi se.

    sad nece vise da se upali.

  3. Jedini način da spasiš svoju reputaciju ovde je poglavlje.

    Inače ćeš doživeti sudbinu care. Njega smo pokvarili.

  4. E Celtaro ljubi brat - kad smo kod punjača već, krene lap da mi brljavi čim ga uklj. u struju, al ne na svakom mestu u kući. Neće strelica da se pomera lepo čim ga prikačim, već drhti i beži po ekranu, čim ga iščupam, sve normalno. Moram rušim sistem ili? Jer baguje mi već neko vreme, zeza me i zvuk povremeno bez razloga itd. Kad mu se radi, onda radi ko sat, opet bez razloga..

  5. Nije zamena za ličnost Zapato, džaba, ne vredi kad nije i to ti je.

  6. nemam pojma, verovatno je ko moj monitor, smorio se od tebe.

    ozbiljno mi riknuo. verovatno je samo ispravljac, imao je obicaj da mi ugasi monitor ako ga slucajno sutnem, dok ga ne izvucem i opet ukljucim. al jebem li ga.

  7. Kelt je programer, dzabe ga svodis na nivo mehanicara, u ocaju jer svoju diplomu nemas.

    I roman nemas.

  8. e, nisam programer. zvanicno sam inzinjer elektrotehnike, a doktorat mi je iz bezicne komunikacije.

    al umem i da programiram, to jeste.

  9. Bitno si fakultet zavrsio kelte, bravo.

  10. razumem se u ispravljace, al ovo melkorovo ne znam, ozda su duhovi

  11. nego kako. jos 2008

  12. On viče na laptop, govori mu TI SI LAPTOP

  13. Laptop igra šaha i oće ga ga jebe

  14. Da cestitam Bajram braci juzno od Kragujevca. Nek vam bude sretan.

  15. Eh tolike godine po muslimanskim zemljama, i nisi naucio moj bombaya

  16. Pa unapred, sta fali. Celte, Zap, Mister No, provedite ga u miru sa porodicama.

  17. Ali hvala ti svakako, iako sam sjevernije i zapadnije

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.