Prijava

E da riziko i monopol se igrali svaki dan, i izlazio strip Borci sumraka.

Kaže - gledam, svi polegli, Miš pokrio glavu rukama, pa navukao kapuljaču i opet se pokrio rukama, a Divljak leži nalakćen, u drugoj ruci drži džok, zinuo u nebo i kaže - Ala šljašti.

Nikada ga nećeš objaviti.

Elem, rat je bio kul, jer smo naučili da mrzimo zapad do kraja života, a zna se da je zapad antihrist. I konačna pobeda biće naša, u ovom životu ili sledećem.

Ajde Zapato učestvuj malo, doprinesi. Kako se herojsko Vranje oduprlo agresiji? Jesi krao trešnje? Vatao devojčice za dupeta?

Ok, ok, doprinecu. Citao sam dosta stripova i zila verna, cale bio u Podujevu stacioniran, keva radila smene od 24h, cuvala me baba koja je mislila da ce nestati leba pa pravila dvopek stalno, sve plombe izbih. Igrao sam kocke (ono s loptom), citao sam zabavnik, blejao u sklonistu s celom zgradom, lepio prozore selotejpom, ono klasicno osnovna skola bombardovanje, nemas pojma nista, kul ti sto ne ides u skolu i cela zgrada se druzi, i na momente se jako uplasis sto roditelji nisu tu i sto nekad sirene jaucu a bombe padaju.

Napunio 4 godine, rodjendan, sutradan krenulo gadjanje, koliko se sećam samo smo po podrumima bili po komšijskim kućama. Mnoge kuće u tom kraju i nisu imale podrum, tako da je bilo gužva. Sirena se baš i ne sećam. Bio je pao neki opiljak bombe. geler kaseta šta li u dvorište pa niko nije smeo da dira to.

I da, bila je gas maska u jednom od podruma, koju sam rado nosio.

Mnogo bolju priču ima moj komšija koji je tada imao dvadesetak i nešto - izašao u grad da se napije u sred sranja i otac ga zove u nekom trenutku nazad doma, pod odmah. Nisam baš shvatio kako ga je uspeo dozvati, kojim sredstvom, no stiže ovaj kao šta je bilo gde gori a ćale mu stoji pred kućom gleda u nebo oduševljeno i pokazuje prstom - pogledaj, sine, digla se naša avijacija

u jebote, vi 3, 4 god, sarena secanja i danas. ja ako imam par dobro je, a i to nije da su neka secanja nego verovatno slike koje sam video kasnije

doduse ja nisam rodjen 2000, nego vise vremena proslo otad, kad sam imao 3 god bili cernobili i automobili sto rade na olovo.
mozda se zato i ne secam.

Student bio. Gazdarica zapalila na selo, ja boravio prvo veče u komšijinom podrumu, ljudi malo bili dole, posle "počinje Esmeralda, vraćamo se u stan".
Igrice, TV i izveštaji o zločinima NATO i o našoj pobedi. Tandem Pavković/Lazarević u Dnevniku.
Cepanje PVO tokom dana, a i naveče. Priče o tome gde će da udari, o likovima koji su pobegli negde u selo, pa i tamo pala bomba, nema to, sudbina, kad te oće, oće.
Naravno, tu je odgovarajući humor. Kao "eee, imam parče F117, eno ga na ormanu. Gde??? Pa eto ga, tu... Ne vidim. (zalomiš se, siroma') Pa zato što je nevidljiv hahaha smiješno je.
Posle sporazuma, kolone vojnih vozila napuštaju KiM. Svi pričaju kako smo sačuvali tehniku, prosto neverovatno da je toliko toga bilo dole, sve se sačuvalo i sad to i dalje imamo u centralnoj Srbiji.
Neposredno posle bombardovanja kupio kola, tad su pored normalnih papira tražili i potvrdu da ti kola nisu bila "mobilisana", tj. korišćena u vojne svrhe. Stojadin bio 20 leta star, jedva je služio i civilnoj upotrebi, ali opet su tražili.

Sweet 16, kolko je bilo loše to proleće u početku isto toliko je postajalo sve bolje i bolje možda i najbolje proleće tinejdžerskih godina

Inače jutros na poslu listam neki domaći list i vidim stranu posvećenu domaćim žrtvama, naročito poginuloj deci, sa sve njihovim slikicama nasmejanim i bezbrižnim.
Knedla u grlu i suza u oku mi izbi i skenjao sam se u momentu jbm ti život da ti jebem

Evo sad sam opet pomislio na jednu fotkicu i aukurac

Olbrajtova usta ti nabacivali vrelo olovo tamo u večnom paklu govnarko jevrejska trula gnojna žlezdo na čmaru raspale mrtve kobile ciganske izjebane

jebem vas matore

inace, gledam madlen albrajt, klintona, milosevica, tudjmana, izerbegovica, mladica itd i ne izazivaju mi nikakvo osecanje. nema mrznje, nema ljubavi, ama bas nista. ni prema kome.

kao da gledam slike ljudi koji su ucestvovali u nekoj istoriji koja se nije meni dogadjala. mogu da cenim, ovaj bio kreten ovaj bio dobar (ko doduse?), al ono, nemam nikakvo osecanje prema osobama.

najbukvalnije mi je bila reakcija kao ova umrla juce, ja gledam i mislim se, jbt ona ziva bila do danas, mislio sam da starija.

to mi je bila reakcija.

ne znam, i meni nije jasno.

Vecina je ovde sisala palcic i drzala medu kad je bilo bombardovanje.

https://www.youtube.com/watch?v=tgqc1QxyPeM

"Ovo je zemlja hrabrih"

Divim se Avganistancima na istrajnosti, hrabrosti i jedinstvu zaista

Oni su dokaz da valjan narod ne moze da bude pregazen i okupiran kao što smo mi

Kako misliš ne može da bude pregažen? Eno gazi ih gomila fanatičnih peškiroglavih kozojeba, od kojih su većina i sami deo tog naroda, a pre toga su ih gazili i razvrcavali od kurca amerikanci, nije ostao kamen na kamenu. "Groblje imperija" moja kurčina malo.

Kad smo kod Afganistana, Nasomatto Black Afghano najjači parfem ali skup do pičke nešto fazon 150 evra 30ml ali ima neke zajebane sastojke kanabisi i kurci

Kako misliš ne može da bude pregažen? Eno gazi ih gomila fanatičnih peškiroglavih kozojeba, od kojih su većina i sami deo tog naroda, a pre toga su ih gazili i razvrcavali od kurca amerikanci, nije ostao kamen na kamenu. "Groblje imperija" moja kurčina malo. >> druze moj, ti "kozojebi" su borci za slobodu koji su bili spremni svoje zivote da daju za slobodu. s druge strane, marionetski rezimi su marionete sto im samo ime kaze - instrument stranih sila bilo da je u pitanju sssr (1979) ili sad (2001). talibani nemaju krug dvojke i jedace u mek donalds restoranima.