Prijava

Pisi lokalno, na kompjuteru, ili old skul u svesku. Sustina bloga je da drugi citaju i prate, a koga ovde boli kurac za tvoja desavanja, normalno da je spam i da bi se obrisalo

Pisi lokalno

Čitaj globalno

Propalo ti Trebinje dabogda sa onolikim cenama, ko da na Stradunu teletinu jedem, a ne na proplanku južne Šumske.

šta je, sirotinjo? nema se?

Zašto vaše krčme ne prihvaćaju kripto? I zašto ste dupe prodali dubrovačkim gosparima?

jer imamo duše za razliku od nekih.

Da ne govorimo o "parkinzima" u Trebinju, svaki put gledam hoće li mi neki guslar izgrebati Teslu golfom dvicom.

Eh, ko mi je kriv. Ne moš tazbinu birati.

pola međed pola ustaša

Sve se ljulja osim ustavnog poretka

Biće spam foruma

Okej, okej. Hvala ti.

Mali Mujo ne bi to bio klasičan dnevnik, nego prožet humorom i zapažanjima. Ali dobro. Ne može. Svakako bi bio spam jer bi samo ja pisala... skontala sam odmah nakon što mi je uopšte i palo na pamet. Svakako hvala.

mi bismo komentarisali komentarima pa ne bi bio spem

Ma jok. Vidiš da i kad u miru dođem opet jednostavno nisam poželjna. Ovi ljudi nemaju ... ne znam. Ne znam kakvi su to ljudi.

ne mogu svi da te vole. to je tako. tebe su gotivili Zapata, bombas, Cara, na svoj nacin i Smoklja; ja, mesni i kamenofil svojevremeno kad nismo bili u svadji … kako pouka jedne pripovetke kaze lud je onaj ko misli da moze svakome da udovolji

Lepo je videti da smo ja i Mesni opet dve osobe.

Mitoza čini čuda.

Ja na prvom mestu, uvek.

Zapratite me za više saveta kako postati alfa.

zapratite MENE za još više saveta kako ostati beta