Čet

  1. Molim vas... preklinjem vas. Za vas po 1000 dinara nije ništa, a meni i Dimitriju znači život bukvalno. Svako po 1000 samo i vratiću vam. Mnogo mi je teška situacija, ozbiljno je teška. Ja i moje dete nikoga nemamo. Mama je celu svoju penziju zadužila kreditom za drva, i ta penzija je svega 11 000... molim vas. Ko mi god bude pomogao imaće u meni prijatelja do kraja života! I vratiću! U pvtu poslaću toj osobi sve dokaze o svemu što se trenutno dešava i zašto je tako, možete da ne nađete i tužite ako ne vratim. Molim vas. Preklinjem vas ... Ostaćemo bez struje, vode, osnovnih stvari .. neće moći da ide u školu, preklinjem vas... iz sveg srca

  2. Trudim se svaki dan, Pirot je mala sredina ne mogu da nađem posao prokleti nikako, računar nemam da radim onlajn, molim vas, preklinjem vas ... socijalno odbija kategorički da nam pomogne, mi smo već mesec dana bez dinara ali sada je stvarno jako loše, desile su se užasne stvari plus besparica i ostalo, do kraja života ću biti zahvalna i odana ko mi god pomogne, i vratiću čim se u mom životu uspostavi harmonija, red i čim nađem posao. Obećavam. Molim vas

  3. Post net ili šta god, Prof mi je rekao da račun javno ne ostavljam ali telefon hoću:

    064 541 66 34

  4. Sta ces vracati.

    Mrzi me samo da ti pustam sa ebanka zbog podataka, a do poste ili banke mi se opasno ne ide. Uplaticu kad budem negde usput

    Ostavi zr. Ok video sam tel

  5. Ne vidim podatke avi dje da se uplati, ostavi ih ja cu vrv sutra da cepnem jer sam danas u kolima ceo dan

  6. pitaj soroša, ima on para.

  7. Necu gledati podatke kubem se
    ja samo uzmem novac i zgzvam to papir i ne gledam

  8. Ne znam nista ni o kome odavde

  9. Ko mi je poslao?
    Poslao mi je neko NEIZMERNO HVALA!!!!

  10. Da znate da nemam reči da zahvalim, mislim da znam ko je garantovao za mene da prevarant nisam. To mi je dovoljno. I unapred hvala svima koji će mi tek pomoći! Još ne verujem...

  11. ne mogu ja postnetom nisam u srbiji, imal koja druga mogucnost

  12. ima western union, ne znam kako tačno funkcioniše

  13. Имаш ли Пејпал?

  14. Ako mene pitaš nemam, kakav pej pal ja sam daleko iza vremena u kome smo

  15. AvvI
    Ako mene pitaš nemam, kakav pej pal ja sam daleko iza vremena u kome smo

    Па да, тебе, али јебигица сад.

  16. Ima drugih načina ako želiš da mi pomogneš. Već par ljudi jeste i kunem se da ne znam ništa o njima, sad da me streljaju, toliko problema imam sigurno neću da proganjam ljude ili šta već, ne znam glava gde mi je

  17. Momci neizmerno HVALA!!! Nemam reči, i hvala mi je mala reč. Učinili ste mnogo za nas. Nadam se da ću jednom moći da vratim ili bar da učinim nešto slično za druge! ❤️

  18. Prvi snegovi veju nizinama Estonije.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.