Čet

  1. E to mi samo fali najava tog belog sranja na evropskom kontinentu znači uskoro će i ovde da dođe jebem ti zimu i ko je izmisli

  2. Zima > proleće > leto > jesen

  3. leto > proleće > jesen

    osam miliona mesta prazno

    zima

  4. Brt proleca su poslednjih godina vrlo kisovita i usrana, bolje jesen

  5. tu si u pravu ja imam neka nostalgična nerealna sećanja na proleća koja su bila legit proleća

    ovo u poslednje vreme žalosni isprdak umiruće zime, možda su jeseni i bolje sada

  6. U moje vreme se znalo bre u kom godisnjem dobu si a ne ko sad kad ne valja nista a tada sve valjalo

  7. to sve oni kemtrejlsi i HAARP amerikanac jebeni nam rukovodi kad će da nam pošalje nevreme eee sorošu gnusni reptilu siktavče

  8. Kažu imaju metode za javno mnjenje
    I HAARP antene što nam menjaju raspoloženje
    Pa se zato kući nervozan na ukućane dereš
    Pa se koljemo bez mere i mrzimo zbog vere

  9. Dal vjeruju u boga dal uzimaju droga

  10. Autore Šmo, kako preživite turobnu zimu bez droga?

  11. video igre su moja droga

  12. Pređoh Zero Dawn glavni stori neki dan, sasam kreno da pređem 100% sve sajdkvestove

  13. šmole, el možda moraš za svaku zimu baciti jednu celu platu za drva, lopatati redovno, nemati mogućnost da auto skroz doteraš do kuće zbog leda, kuvati se u dnevnom boravku na 35 stepeni a lediti se čim izađeš itd? ako ne moraš, nemaš pravo da kenjaš o zimi.

  14. ne moram al ne mogu da igram basket napolje i to mi daje apsolutni moralni autoritet da serem po zimi

  15. Ako ti se nije brada bukv zaledila čim izađeš vani, kenjaža stop

  16. nepoznati knez nije bez razloga poveo naše pretke iz bele srbije na jug

    voleli da igraju basket na terenima istočnog rimskog carstva

  17. tu si u pravu ja imam neka nostalgična nerealna sećanja na proleća koja su bila legit proleća

    ovo u poslednje vreme žalosni isprdak umiruće zime, možda su jeseni i bolje sada

    ovo je tacno. proleca vec dugo losija od jeseni. nekako turbulentna, puno hladnih vetrova, kise, pa cak i sneg padne u sred aprila neretko. zna biti nedeljama jednocifren broj stepeni usred bela dana, oni prijatni prolecni dani kad bude izmedju 18 i 25 stepeni kao da su postali incident, a nekad je bilo pravilo, bar u maju. sad u maju kise neprestane i poplave. jesen je mnogo stabilnija

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.