Čet

  1. ljudi uzivajte u lepom vremenu do fazon 15. janura onda trpite hladno i sranje do 1 juna, to nam je suuuroš doneo

  2. hahah pusi kurac kamenofil :d

  3. Ućutala sam se jer me sramota pred ljudskošću toliko vas. Oduvek sam znala da su muškarci bolji prijatelji, bolje sve ...

  4. ljudi uzivajte u lepom vremenu do fazon 15. janura onda trpite hladno i sranje do 1 juna,

    Iako mi odgovara zbog štenje drva koja su preskupa, mrzim ovakvo vreme u ovo vreme. Treba da je već oko nule i da se sprema prvi sneg...
    Boleštine, virusčine se samo šire i množe. Fuj to

    Cara ne može na letovanje kad dune i zaveje juna :P

  5. nisam uplatio pa me jebe :D

  6. Hahahahhahahah Lažni car Šćepan Mali

  7. al smo ih izradili reci :D
    Delimo fifti fifti lolololololo

  8. sledeća tema: smoleman dobio otkaz braćo pomagajte pliduuu skripi krov na kabriuu

  9. Izradio si đavola, ne kenjosaj kad si mi najviše pomogao. Od kad je dobrota postala razlog za stid... nije mi jasno. Ne budalasaj se

    Cara Piro(t)man

  10. eto mene u Poirotu uskoro :D

    nisam bio 20-30 god sig se svašta izmenilo

  11. Dvoje su se tako smuvali :D

  12. Mnogo je lep. Iako je mali i nesnosan što se tiče posla i ljudi, gradić je top doteran. Mentalitet je međutim nešto što se NIKAD neće izmeniti ni gram

  13. Pa ja koliko sam upratio bukvalno svi napustise jug.

  14. ovo je vrv pitanje starije od samog pirota, ali koliko je realno uporiste svih onih silnih viceva i odakle to uopste

  15. Totalno retardirano je to o škrtosti. Sasvim je drugo to što sam ja specifična i što mi je teško da budem kao većina, ne bi se uklopila ni u jednu grupu, prosto je tako. Bio neki Kir Janja, bila nemaština i po tom dedi ostao prekor za navek da su Piroćanci stisnuti.

    Svi pametni su napustili da, ali ja nemam tu mogućnost.

  16. Ne mogu da vam približim tragediju svog života kad mi niste u koži, i nikad da niste! Mogu samo da vam poželim da nikad ni ne iskusite slične stvari. A kakve ćete vi sve zaključke o meni doneti zabole me briga. Ja 22 godine živim bez svog tate, čoveka koji je za mene bio jedina osoba koja me je beskrajno volela. Kad ja mogu bez njega, zabole me za sva druga mišljenja, imam dete i tu sam najebala, ali za mene lično me zabole briga. Bez svega, bez svih ostalih mogu, i nije me briga

  17. sta je bilo sa caletom

  18. Ubijen je u lovu. Ja sam bila s njim. Ponavljam se sad... ali eto. Da, s užasnom slikom živim u glavi. Ali da, ta slika me i drži da se borim.

  19. To je iskreno bas tuzno.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.