Katedra za afro-američke studije i katedra za polne studije

  1. daleko bilo avvl

  2. O kakvoj konverzaciji jebeno pricas, nisam ti se obratio dok me nisi pomenula... sta je koji kurac sa ovim ljudima

  3. Pismenija sam od svih za 10 lestvi pedersku vam koaliciju. Koji si ti kurac? Verovatno istrošen. Kamo sreće da te sretnem na metar da vidimo ko će kome uz il niz nogu, jak si mudonja, manevar LAJNO.

  4. Ajoj ovo je za Celta bilo, prastaj hehe

  5. ono sto sam ti pisao je bilo cisto da vidis da ono sto pricas da glupi vode narod nije tacno, vec da narod zeli da ga glupi vode, pa se najpametniji prave glupi, al ti si to okrenula na pricu o tebi, pa reko ok, aj onda o tebi.

    al ti se onda ne svidja. pa jebi ga.

  6. Nulo. Stavi sebi tikvu u dupe i kreni da učiš pesmice za Noć veštica, nagazio si jednu od najgorih! I govance, ono kozje. Brabonjku!

  7. Ma bre c00kam matora drtino xd

  8. Je l' mator Celt? :D

  9. Bugarka, a arijevka. Šta sve neću čujem

  10. verovatno jesam posto si u par zadnja posta dala dosta vajb da razgovaram sa tinejdzerkom, pa mi malo sad i bezveze.

    srecom nisi, jer vidim da si ovde 11 god, pa je valjda ok.

    vazi, guram sebi tikvu u dupe i odlazim, ne mogu se ja tek tako izboriti pored takve lavice, podvicu rep, i kao nula sto jesam povlacim se porazeno, pobedila si.

  11. Ugl Avvi preti Celtu nasiljem.

  12. celt probaj maliciu da stavis dosta je bolje nebitno kako znam

  13. Duboko u vagini tvoje keve kontam

    Sviđa mi se kod tebe što se ne spustaš nisko, čak i kada drugi to rade. Imaš integritet

  14. Ne spustam se bas nisko, fut fetisar nisam. Samo do njene picke.

  15. Pismenija sam od svih za 10 lestvi

    Za tebe sam Džozef Konrad lično.

  16. Kosovac, a galantan, šta sve neću da čujem...

  17. Je l' mator Celt? :D

    Ne pratis radnju i ne, upoznao sam ga u kotor prosle godine na njegov 25-ti rodj

  18. Apropo bombija i fora za kevu, kad neko posegne za tim ja se odmah povlačim iz konverzacije, keva mi je pokojna već 10 godina i nemam volje da se frljam s te fore, iako podržavam apsolutnu slobodu izražavanja i pravo bonbija i svakog drugog da vređa čije god članove familije hoće, jer to su ipak samo reči na internetu.

  19. Aplauz za Celta, i celu ekipu; Naklon! Bez teksta sam.

  20. Šmoklja
    Apropo bombija i fora za kevu, kad neko posegne za tim ja se odmah povlačim iz konverzacije, keva mi je pokojna već 10 godina i nemam volje da se frljam s te fore, iako podržavam apsolutnu slobodu izražavanja i pravo bonbija i svakog drugog da vređa čije god članove familije hoće, jer to su ipak samo reči na internetu.

    Dao si svima do znanja da sam ti opsovao mrtvu kevu i da sam veliki govnar. Sad sto nemas muda da to kazes jasno i glasno, nego ovako uvijeno ko pickica neka, to je druga stvar.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.