Prijava

Dobro, da se ne lažemo, nije ni Hrišćanstvo njima naklonjeno. Može se reći da je netrpeljivost uzajamna.

A subverzija je ukorenjena svim ovim postmodernističkim pokretima, Razjebi sve staro da se izgradi novo, to što ne bi umeli da naprave nešto bolje ni za 10 života i kada bi znali kako to treba da izgleda, interesantno nikada im ne pada na pamet.

Ejd, djeluje mi da se oslanjas na neke biblijske upute i ako je tako, bojim se da ih loše tumačiš.

Ovdje su provukao neku rasističku crtu, bibliju nisam pročitao ali sumnjam da se mješanje krvi kršćana i muslimana i uopste neka “etnicka cistoca” pripovjeda u svetoj knjizi

E al recimo to nisam do prije koju godinu ni znao... ono uvijek sam konto da su narodi ovdje dobrim dijelom ateisti, zbog toliko komunizma i sl. A po nekim sadašnjim statistikama, više su ljudi vjernici recimo u Srbiji, Bosni i sl. i generalno u Istočnoj Evropi (osim Češke) nego u Zapadnim zemljama (osim Amerike), iako te Zapadne zemlje nikad nisu bile komunističke i nikad nije nametan ateizam.

Pročitajte Talmud ili pronađite citate o običnim ljudima a i o Hristu i biće Vam jasno kako ti ljudi razmišljaju.
Znam da zvuči strašno i jeste tako ali to je istina.

Ne znam kad se pise jel a kad jer ali znam dje vrag obitava i cionisti

Ejd je

Pitam se šbb kbb da smo se sklonili i pustili Islam 1389. da neometano de gore i pročeprka po Evropi, na šta bi kontinent i svet ličili. Vrv ne bi civilizovani, progresivni beli čovek produhovljene Zapadne Evrope stigao da počini sva ona bezumlja po Africi, Amerikama i još kojekude.

Znam da zvuči strašno

Ne zvuči baš toliko strašno brt

Ili ako Vas mrzi evo malo nekih mudrih reči njihovih rabina.
https://www.bitchute.com/video/BkiVYUYSrHZv/

nije ni Hrišćanstvo njima naklonjeno. Može se reći da je netrpeljivost uzajamna

Au pa ne znam baš da ih Hrišćanstvo na bilo koji način tlači i proganja. Ne dozoljava im jedino crkvene brakove (kako gde doduše), što je u suštini i normalno, jer zajednici izmedju dva muškarca (+ kojekakvim drugim gadostima) protivi se Novi Zavet, na kom crkva i počiva. Ljubav, tolerancija, razumevanje, praštanje, neosudjianje, ko je bez greha neka prvi baci kamen...Jednom rečju, praktično celokupna filozofija lgbt pokreta počiva na hrišćanskim načelima. A to ih boli jebiga.

Stvarno misliš da je 1389. bila bilo šta i mogla da bude bilo šta sem ležećeg policajca za Osmansko napredovanje?
Ovo nije omalovažavanje btw, mislim da smo ih solidnu usrali tu, samo smo i mi izginuli jbg

Čitaj knjige Melk...

Što je jedan Turčin rekao profesoru kod kog sam bio u pozorištu - znaš li ti Milane da ste vi Srbi nas unazadili 500 godina :D

A to šta su mogli, kolko su mogli, i dokle su mogli se vidlo 1683 pod zidinama Beča
WHEN THE WINGED HUSSRS ARRIVED!

Doterali bi do beča možda da smo im se sklonili, ko što na kraju i jesu, ne mož kozojeb da potlači belu rasu nikako

znaš li ti Milane da ste vi Srbi nas unazadili 500 godina :D

Serem mu se u usta

Bitno je da ste vi izganjali prije nas da mozete s licnom u tursku bem vas usta

Nego da se vratimo lgbt sekti - postoji sjajna paradigma u NZ kad straža dolazi da hapsi Hrista i Petar, jednog od njih, ranjava nožem i odseče mu uvo, a Isus ga prekori i ovog smesta isceli. Hrišćanstvo nigde ne poziva na nasilje ili bilo šta slično, pojedinci su, medjutim, drugo. Mislim da je mržnja lgbt pokreta prema Hrišćanstvu daleko dublja i kompleksnija od toga.

https://www.bitchute.com/video/8RhIGDQvXpFP/

Fenomenalan dokumentarac ako Vas mrži da pretražujete Jevrejska proročanstva. Imate dosta citata njihovih sveštenih ljudi i mistika koji Vam objašnjavaju zašto je njima važno da se razbije hrišćanstvo, da belci ulaze u mešane brakove i ostalo.
Inače Hrist je u Talmudu prikazan kao izmet. Tako da mislim da to dovoljno govori šta njima predstavljaju Hrišćani i Hrist.

Ejd, sve to cu ti ja poslati samo iz aspekta muslimanskih “analiticara” i na kraju ces se sloziti da je identicna prica ali drugacije upakovana.

Ko tu koga jebe

a Isus ga prekori i ovog smesta isceli.

Hesus nabudžio restoration boli ga kurac igra hilera

Jerotić na jednom mestu tvrdi da je tek oko 7-9% homoseksualaca takvim rodjeno, ostali su pokupili kojekakve traume iz ranog detinjstva i odrazile su se, izmedju ostalog, na jedan od ovih načina. Kaže i da su dosta hom. uspešno izlečili, u čemu naravno nisu usamljeni jer masa lgbt pripadnika se vratila na pravi (čitaj strejt, skeč haha) put. Stav pokreta danas otpr. je IMA