Prijava

Ajd jbg, kad smo krenuli

laserska epilacija cene iskustva

da li je bolje biti maljav ili ćelav?

Hahahhahahahaha meni bolje maljav. Skida se lako, i jeftino..Ono drugo skuplje i više se vidi svakako.
Priroda me častila minimumom tih dlačica i svetle su. Tako da, eto, Prirodo hvala ti. :D

Ali na muškarcu iskreno, valja videti to. Ne previše ali onako, klasično muški, sasvim u redu. Ne valja kad dođeš u neke zrele godine a kao pile si... ne ide.

Da l' sam utripovao, al čini mi se da mi je jedna cura rekla da depilira vadžajnu. Ako se to stvarno radi, ne mogu da zamislim količinu bola koju nanose sebi lol

U stvari prepone, al to je valjda to.

Pa imaš onu Brazilsku takozvanu, ili same voskom čime već... Ne boli uopšte, zavisi od metode. Imaš kreme koje namažeš, one na dlake deluju kao Total na travu, i posle samo skineš. Ili sprejevi ... svačeg ima. Zavisi koliko si perverzan, spreman i platežno sposoban da sebi koješta radiš :D

Lej, a kad sam hteo da budem fensi. Uzmem ženin vosak da izdepiliram grudi. Rastopim ono sranje i namažem po grudima, ali celu onu konzervu u jednom komadu. Brate, kad se to steglo, kao vitez templar sam bio. Sa koje god strane krenem da skidam, boli kao kožu da mi deru. Imam i sliku, možda je izbacim nekad kad se napijem. Xd

Kad smo počeli sa boleštinama, kad smo bili klinci, uhvatio sam sadašnjeg kuma kako brije ramena i sve do vrata, na moru smo bili.

Tolko je dlakav, i onda brije taj deo da kao fizički razdvoji dlakava leđa od dlakavih grudi hahaha.

Da l' sam utripovao, al čini mi se da mi je jedna cura rekla da depilira vadžajnu. Ako se to stvarno radi, ne mogu da zamislim količinu bola koju nanose sebi lol

Baca tilmo ljuta trolovanja

Previše kad je ne valja, al dobro je da se nađe malo po grudima i po stomaku. To se prije zvalo "bračni tepih". Ko izbrijava grudi to mi je baš gadljivo.

Ja imam malo po grudima, a po stomaku vrlo tanko.

Ne znam jel to dolazi sa godinama? Kontam što si matoriji to si čupaviji?

da ti vidimo grudi jovi

Maljav sam i ponosan.

Jednom sam obrijao i grudi, bilo leto. Reko jes pederski, al ko ga jebe, nabacim malo ten, definiciju i glumim CR7. Bilo mi kul prvih nedelju dana, onda krenule već dlake da rastu, pa to bocka, nervira narednih dva meseca skoro. Nikada više.