Prijava

Dakle, da li ljudi koji vas nisu dobro upoznali imaju neke urnebesne predrasude o vama?
Da li su vas neke njihove predrasude nasmejale i zabavile?
Da li ste neke predrasude doživeli kao uvredu ili kompliment?
Sve u svemu, tema su predubeđenja koja najviše govore upravo o ljudima koji ih imaju, neguju i veruju u njih.

Verujem da je ova tema otvorena kao pristojan odgovor na danasnji nemili konflikt na sajtu.

Koji konflikt?
Nisam obavešten.

Koji konflikt?
Nisam obavešten.

Koji konflikt?
Nisam obavešten.

Ljudi misle da se bavim kriminalom zbog izgleda, a ustvari radim u kancelariji, i nemam veze sa kriminalom.

Пар пута сам чуо последњих дана да сам ЛУД
Камо среће да стварно јесам, све бих ово лакше поднео

ok lane gutović aforizmi headass

ti si je otvorio konju!

Imaju - da jebem balerine. Fuj.

Da sam lud i zao a istina je da sam jako normalan i fin decko koji je dusa od coveka i pravi mali slatki medo koji voli da jede med i kruske da grli ljude i voli ih sa puno paznje i ljubavi i sva ta sranja (i posle kad zadobije njihovo poverenje ih odvede u sumu na piknik i tamo ih napstvuje seksulano, veoma agresivno, u zbunu kad se najmanje nadaju, jer zna da istinski voli < salim se.)

Imaju - da jebem balerine. Fuj.

hahahahaha molim profe

za mene ljudi misle da sam neki moderan lik zbog kose i minđuše a ja greote prosečan srbenda basket pivo i narodnjaci

Dasam zavrsio filozofski ili fdu zbog vizuelne prezentacije, slicno ko ksezno
Danisam stoka jer nosim naocare

Imaju - da jebem balerine. Fuj.

Buhahahhaha zašto fuj profe, to je san svakog muškarca, valjda. Moj bivši muž bi život dao za to ☺️

A predrasude o meni... ako krenem da nabrajam počev od realnosti do ovog sajta trebaće mi jedno dobrih 50 ak strana, tako da ne bih. Ljudima uvek pružim ono što oni žele od mene. Počastim ih. A ko sam zapravo ... mislim da samo ja znam.

Da sam lud i zao a istina je da sam jako normalan i fin decko koji je dusa od coveka i pravi mali slatki medo koji voli da jede med i kruske da grli ljude i voli ih sa puno paznje i ljubavi i sva ta sranja (i posle kad zadobije njihovo poverenje ih odvede u sumu na piknik i tamo ih napstvuje seksulano, veoma agresivno, u zbunu kad se najmanje nadaju, jer zna da istinski voli < salim se.)

Hahahahahahaha izvini, ali ja te volim. ☺️☺️☺️

A predrasude o meni... ako krenem da nabrajam počev od realnosti do ovog sajta trebaće mi jedno dobrih 50 ak strana, tako da ne bih. Ljudima uvek pružim ono što oni žele od mene. Počastim ih. A ko sam zapravo ... mislim da samo ja znam.

avii jbt bukv ovo je bas mega krindz momenat.
Ja pa ja pa pajsad opet ja.

Bukv sta god ja pa opet ja ali niko ne zna znam ja.

Ja mislim da samo ja znam ko sam ja ustvari, sad kad sam malo bolje ja razmislio, gotovo sam siguran da samo ja i niko drugi zna kakav sam, jer ja jedini to mogu znati najbolje ko sam ja.