Prijava

Ispostavilo se da su bili u severnoj belorusiji

Koja verzija je true;

1) Zap radi na giros kiosku kod zeta u Grčkoj (Cara verzija)
2) Bori se u Ukrajini ? (Triforce verzija)
3) Radi u kliničkom centru Niš (opšteprihvaćena verzija)

Ono sto je najgore kod ovog rata, to je licemerje...

Ma labo ako ovo čitaš boli te kurac jebiga takve su nam karte podeljene, i meni kad je spušten izgleda ko zrno pasulja a ume da naraste do respektabilnih 10+ santima.
Way she goes bud

Pa i sta meni vredi ova komadina mesa, kad ga ne koristim svakako

Benoit Blanc
Sto spominjes mylycu, caro, nece valjda meni da miriše penis?

Ovo je bukv tezak fail. Ko veruje u ovaj shit sa mirisanjem kurca mora biti teze pomeren

Jbg zape istrigerovao si se da sam milici dojavio onomad i da smo frendovi. Bukv tvoj milica sakses je bio sto je banula na sajt. Bukv pojma neam ko je bio dojava, mozda bas sve sad ovo cita zajedno su tu ona i jokic

Ne vredi to je nešto najgore, kad nešto silno silno želiš ali to što ti tako silno želiš i sanjaš i nadaš se da će ti doći, da će biti tvoje - da će biti deo tebe... To ni ne postoji. Kako dalje nastaviti svoj život, a ne završiti tragično ili eto, ne završiti na vukajliji gde možeš samo da sakriješ svoje lice i da kažeš nekim velikim i ozbiljnim dugogodišnjim bednicima šta te muči i to nikada neće saznati niko od tvojih bližnjih. Kakva je ovo sudbina prokleta ako je neko nije zaslužio to je onda labo

Pliduuu
Koja verzija je true;

1) Zap radi na giros kiosku kod zeta u Grčkoj (Cara verzija)
2) Bori se u Ukrajini ? (Triforce verzija)
3) Radi u kliničkom centru Niš (opšteprihvaćena verzija

1

Caro, a sto ti toliko branis mylycu, jel si zaljubljen u nju?

Ma ne bori se Zap nego previja ranjenike, on je pacifista

Ceo sajt je zaljubljen u milicu.
Sad imas dva pojavna oblika

1 mi zaljubljeni
2 pickopacenici

Zap bio odsutan dugo, cara ti je zastitnik slabiji i ugrozenih neovisno slaze li se s njima ili ne

Osim ako su ti slabiji inceli lurkeri, onda se pridružuje čoporu

Bukv zap pre tri dana trigerovo doticnu, bukv kaem e torima loma glupo fail upliv: a jesi ti zaljubljen, a zasto je branis, mirisala mi kurac

Fail

Cara nije isti covek od kad je doxovan...

Ae ne seri Šmo bukvalno je namirisao tvoj pritajeni gigachad power level i shvatio da ne treba pomoć

Nije bre meni mirisala milica kurac jesi normalan, u zivotu je nisam video.

Kazu da mirise ljubomorno svom momku. Tako kazu, ima pisani trag ovde. Nisam ja izmislio.

Optuzujes me a ja sam bukvalno kurir koji kopira od blica neku vest

Šmoklja
Osim ako su ti slabiji inceli lurkeri, onda se pridružuje čoporu

hahaha bukv godine cudnih desavanja znao osecao da se neka supersila desava na sajtu koja upija svest ostalih mastrmajmandova prepamet sundjerisanje

Nakon par dina doso provalio da se sve manifestovalo na random memeima, nemanju kurca jako malog, salu, golmanisanju, nekrivljenju kicme zarad zlatnih poluga fuj i tezak hejt prema zutacima uz max rspct pracenja sportskih rezova i statistike svega sto se bakce sa loptom