Prijava

houltu9l long have we waited

hahaha desi hotule nema ljutnje sad

caro brt mislio sam da si kulji lik

Hahaha vratio nam se hotul, sve je sad okej

houltu9l
Mrzi me da citam ovo sve ali hvala svima koji su podrzavli Hotija ako ih je bilo.

hotul is herebi pronaunsd as pajsad HOTI

Bukv upoznao milicu izlazili jbg ne mogu dozvolim ovde se hotulisete fazon e milica mirise moj internet kurac. Aj u rupu papci. Zap vec izgustiro tu kurcinu kace primio da sam uradio dojavu jebem ti sajt kad sve moram objasnjavam nabijem vas

kafetin menstrual, caro.

Kmeeeee milcaaaaaaa

Ja ne znam kome se kurči ovde ovaj zapata el niño polla

Bukv upoznao milicu izlazili jbg ne mogu dozvolim ovde se hotulisete

Znači zbog toga što ste vi drugari ja ne smem nikad ništa da komentarišem o njoj, meanwhile ona mene može da kači na instagrame i piše sranja? Neće da može jbg

Poyy za autora H2tool, nedostajali ste

Caro idi miriši kurac Đokoviću kad se vrati sa grend slema

Mrzi me da citam ovo sve ali hvala svima koji su podrzavli Hotija ako ih je bilo.

Bukv. sam potrošio 1 dan ban karte da banujem Kenza jer te je banovao banovao.

Poslednji put: mylycin olfaktorni organ nikad nije bio ni blizu mom polnom organu. Ne poznajem curu.

Samo prepričavam anegdotu koju su pre par godina postavili ovde: da je u napadu ljubomore njušila penis momku pokušavavši da utvrdi neverstvo.

Sad kad smo toga, lik je mogao da ga opere u medjuvremenu.

Ili je miris sapuna isto telltale sign.

Nevažno.

Cara simp.

Ćilica je stvarno mini, ne znam, možda je narasla 10cm u medjuvremenu pa je dobacila na respektabilnih 170. Malo nešto mesa bilo na tim neprimamljivim špicastim kostima. Liči pomalo na Sredu Adams ali sa nekakvim džipsi tenom koji je opet kul, ali nema kandžije u očima, tako da def. nije Ciganka. I višlje joj je čelo nego u Srede. Ne baš lepuškasta ali zanimljivo lice ima, pomalo egzotično, pristojne crte, i kao većina sićušnih ljudi krasi je drčan neki stav i potreba da se istakne i ostvari nekakvo prisustvo i moć - dosta onako biči, ali ne splavarski biči. Deluje pametno, no pošto to mora da istakne brzo izazove iritaciju i nezainteresovanost kod čoveka. Jednom rečju nikakva prepička, ovde na sajtu je bilo baš lepih i zgodnih žena, egzotičnih i prezanimljivih žena, pametnih i kul žena, frigidnih žena i Avl. Sve su one zanimljive na svoj način naravno, no Ćili me nije zainteresovala ni na koji način, prvo, jer ako bih u nekom razvoju dogadjaja i uspeo da legnem na nju bojim se da bih je polomio, ili bi me probola rebrom ili ključnjačom - što mi svakako ne treba, a opet odbijaju me tinejdž femi bič sranja, tako da bi i razgovor predstavljao gubljenje vremena. Ako je Šmoklja brat stvarno gabaritan kako ga zamišljam, mogao bi da je posadi u krilo, uhvati za kukove i drka.

Ovaj nepotrebni post dušu dao za neku buduću kopipastu, valja pribeležiti.

hahahahahahahhahahahaha bože sačuvaj
meni ove vukajlija drame svakim danom sve zanimljivije, dajte još

zasmrdeo forum do jaja na mrtvu ribu

Bukv upoznao milicu izlazili jbg ne mogu dozvolim ovde se hotulisete fazon e milica mirise moj internet kurac. Aj u rupu papci. Zap vec izgustiro tu kurcinu kace primio da sam uradio dojavu jebem ti sajt kad sve moram objasnjavam nabijem vas

https://ibb.co/BtsDCWV

Ja tebi serdare ti meni vojvodo

hahahahahaha uvaljajte kikindjansko govno u blato

Ja sad imam predrasudu o Milici da će da me njuška ako je ikad upoznam...