Prijava

Odoh da sovim. Jepte se vi severnohemisferljani, neću da me žena sutra preispituje s kim sam se dopisivao do u 15 do 4.
Više o tome kako su Srbi nadmašili braću Maore u ljudožderstvu sutra.

Pa deces sad evo kroasani krecu

Žena gleda kroasane, ja ih gledam kao Noloa, ako stignu u neku završnu fazu.
Lahka vam noć’ca.

Kako majku mu u svakoj temi nađete analogiju sa srbima i ratovima 90ih u svemu bukv

Ne kazem da ni sam ne gledam kroz tu prizmu devedesetih neke stvari ali jebach ako je pametan ne bi stvarno trebao da vam odgovara na ovu usporedbu kolonizacije i ratova devedesetih, besmisleno je jer strawmanujete opasno (jova i cara)

dajem prijedlog jovi i cari da vam idući kontraargument na smrtnost od korona virusa negdje bude osiromašeni uranijum na tlu jugoslavije.. to vam je isto jedno s drugim

nije jova prvi poceo da jede govna

bukv imamo najlibelarnijeg rs srbina ikad koji sere u tangama i zeni sina za migranta plus pravda sve to a drugosrbi ga terete za neki nacionalizam lol

osiromašeni uranijum na tlu jugoslavije

ovo ti nije prvi put duuupli da umanjuješ značaj osiromašenog uranijuma na tlu jugoslavije (srbije)

takva direktiva stigla iz sorosh HQ

Mada obj ratovi 90ih jesu bili kolonizacija ne treba tu puno pameti

Bar u bih to ekplicitno modz da se vidi

značaj osiromašenog uranijuma na tlu jugoslavije

Sreca pa su ga najvise istovarili po sciptarima. Ljubav

takva direktiva stigla iz sorosh

bukv sam gledao neki dan nekog vašeg čikicu na n1 kako priča da je ta spika o OU previše uveličana

vrv si ovog debila gledao

https://www.nedeljnik.rs/wp-content/uploads/2020/04/Radovanovic-N1.jpg

taj ima i knjigu napisanu na tu temu. drugosrpska zamena za ješu kona

ZNAO SAM :)
taj stalno nesto kenja vaca promoter svega bukv samo daj pa se guzi i preko ovih nato lobista kako eto nije bilo nista osiromaseni uranijum da se stetan ne bi se zvao osiromasen he he

sta je bilo sa onim italijanskim vojnicima koji su fasovali na kosovu samo tako od raznoraznih kancera stvar zataskana

Znači to je neki Eredar Lord of Drugosrbs

jok jovo neophodna je vikipedija bila da se cuje da je toxic

al ok drugosrbi su u fazonu ko te jebe kad jedes parizer i pusis monte karlo. mada obj trovacina od uranijuma nije lokalna to se razlilo svuda po regionu

As early as 1997, British Army doctors warned the Ministry of Defence that exposure to depleted uranium increased the risk of developing lung, lymph and brain cancer, and recommended a series of safety precautions.99 According to a report issued summarizing the advice of the doctors, "Inhalation of insoluble uranium dioxide dust will lead to accumulation in the lungs with very slow clearance—if any. ... Although chemical toxicity is low, there may be localised radiation damage of the lung leading to cancer." The report warns that "All personnel ... should be aware that uranium dust inhalation carries a long-term risk ... the dust has been shown to increase the risks of developing lung, lymph and brain cancers."99

Ma ne sporim ja osiromašenij uranijum jovo, i ovdje su ga sijali ali ne vjerujem da je toliko štete nanio koliko neki govore

moz samo da verujes, sto su ga sejali jebo im pas mater kad nas toliko vole