Prijava

Mogu misliti kakav komentar i vezano za sta bi moglo da se svidi cari na klixu

ima dosta bistrih glava koje nisu otupele od ovih eu prica i lozenja na nekakve bajdene, mejmune i aspartame. Sto me i ne cudi od bosanaca, to bistar narod sam po sebi, prirodan normalan

Mada moguce da to i ovi nasi troluju aj ga znaj sad

Ma botovi sig, true klix komentar se ne bi dopao ni jovi kad je u prozapadnjackom modu a kamoli tebi

am i the only one around here koji nikad u zivotu nije posetio ni klix ni croasanske portale

To nije za pohvalu druze, suti nemoj da te cuje neko

ne hvalim se, samo pitam, shame on me

Klix je portal o kome imam pomiješana osjećanja. Generalno ga hejtam, jer i oni hejtaju po Srbima, to im je neki difolt. Međutim, navučen sam pomalo na to da ga čitam, da čujem i drugu stranu priče. A i izbacuju baš mnogo tekstova svaki dan, ažurni su, veliki portal, pregledan, čitljiv... A komentari su posebna priča. Ni ona vještačka inteligencija im nije mnogo pomogla da ublaže razna prepucavanja i govor mržnje. A prije toga je bilo bukvalno septička jama...

am i the only one around here koji nikad u zivotu nije posetio ni klix

Nisam ni ja, bar ne komentare, al po onome sto cujem vjerovatno je nesto slicno bih redditu, tipa neko kaze dobar dan, a ovi odgovore "zli srbocetnici prokleti bili" i dopisu jos 100 zrtava u Srebrenicu

Ja sam vise ovo rekao na internacionalnom planu, ima gomile bosnjaka koji su svesni da su kolonijica i ne sprecavaju ih ratovi 90ih da to ne priznaju sami sebi tj da su zaljubljeni u administraciji i slicne papke ko pliduu

Tj ne kmece tamo svi ovu levicarsku kmecavinu ako tramp dodje na vlast sve ce otici dodjavola svet ce postati nesigurno mesto kmeeee tramp ce napravi haos kmeeee

Inace ovako svet puca od sigurnosti sa bajdenom i klintonovima satanistima

Ima i takvih dosta tacno je to caro, to su stvari u kojima se misljenja mogu razilaziti ali oko neceg drugog npr nema

To ti kazem, ima normana

d srpska tajms > kliks

Mesni stari hejter klixa

Caro da ti budem iskren, gotovo svi stariji ljudi kod nas imaju stavove kao tvoje sto se tice globalne politike “zapad dvolican, vakcine lose, truju nas preko hrane” i slično, samo mi mlađi smo tipa jebacha i mene tj ovo sto ti zoves drugosrbima

Ma to vasa generecija, vec ovi mladji se okrecu na normala stranu, tj manje retardiranu

baš mi mlađi nismo drugosrbi bar vamo kod mene, roditelji su uglavnom komunjare a mi svi tradicionalni.

inače verujete li mi da nikad u životu nisam pročitao vijest s nekog portala, mada i generalno izbegavam vijesti u svakom obliku

Ma dobro hezno vi dole iz kamenjara, il si gorski vuk ili ljuta kobra, nema kod vas zapadno orijetnisanih picketina kao kod nas i srba

čuš nema, sve peder do pedera... kod nas ti je sad ili gorski pas ili derpe, vukova odavno nema, ja volim da mislim da sam pas.