СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. Engleska-Nemacka je do sad bila ubedljivo najbolja utakmica. Uglavnom zato sto je 86% utakmica bilo tesko smaranje.

    Jebem ti takav Brazil koji lici na Portugal.

  2. Ne kažem da nije, ja Stojanovića čak i na neki način volim, ali me je opasno iznervirao za tu utakmicu.

  3. Na koji način keve ti? :)
    Jedino kapiram da možeš da ga gotiviš jer ribe gotive pedere. :)

  4. Meni je najgora tekma bila Paragvaj-Japan. Baš onako pičkinska utakmica.

  5. Ма Стојановић је пеналчина. Ја сам га волео раније, али сад је смешан. Ово је оно што је реко пре неки дан кад је преносио Парагвај-Јапан, непосредно пре почетка пенала.

    "Могао би да вам кажем сад нешто....ако вас интересује статистика.........ако вас не интересује, онда ништа..."

    15 секунди касније:

    "Најчешће се на СП погађају први и трећи пенал, а промашује се најчешће четврти."

    Шта бре? Јел ме он пита да ли 'оћу да ми прича?

  6. "Могао би да вам кажем сад нешто....ако вас интересује статистика.........ако вас не интересује, онда ништа..."

    Haha, ovog se secam. A cesto ima one te momente "da li se i vama cini" i te fore. Dijabola.

  7. Ne kažem ja da je on najbolji komentator na svetu, samo sam napomenuo to kako je Mijaljević nepravedno zapostavljen. Mislim, svi pljuju Acu a ima i većih debila od njega.

  8. Има ли неко списак коментатора на СП, чисто да запампим име јединог који зна да преноси?

  9. Čini mi se da misliš na Krivokapića, ali pogledaj na RTS-u ipak.

  10. Jeste, Miloš Krivokapic, on prenosi nekad i tenis.

  11. Знам да није Аца и Влада Мијаљевић.

  12. Kopirala sam ja ovde spisak sad ću da ti nađem.

    Nego, na koji način volim Stojanovića.
    Paaa... Volela sam ga ranije kao komentatora, kad je počinjao.
    U međuvremenu se ispostavilo da nije baš za to, mislim ja se ne uzbudim u sportskom smilsu kad on prenosi utakmice, često mi i ubije raspoloženje. Ali takođe se ispostavilo da se mnogo trudi, da se previše priprema pred svaki meč da zna sve i svaša, i da priča i ono što ne treba. A ja mnogo poštujem ljudi koji daju sve od sebe na svom poslu.
    A i mislim da je duša od čoveka. :) kao dete je neko :D

  13. Мислим да није Кривокапић, како се зове онај четврти, проћелави?

  14. Коментатори који преносе текме су: Влада Мијаљвић, Аца Стојановић, Предраг Страјнић и Милош Кривокапић.

  15. church pub, 21.06.2010.

    Novinska ekipa koja će prenositi SP je:
    Zoran Marković - urednik sportske rubrike rtsa
    Jovan Memedović,
    Aleksandar Stojanović,
    Predrag Strajnić,
    Miloš Krivokapić,
    Predrag Milinković,
    Vlada Mijaljević

    Otpiši ove koji nisu (1,2,3,4...), pa posle igraj eci peci pec. :)

  16. mislim ja se ne uzbudim u sportskom smilsu kad on prenosi utakmice

    Ovo sam samo morao da citiram. :)

    jebiga,lepo je kad se neko mnogo sprema ali nije kad se neko mnogo i loše sprema.

    A i mislim da je duša od čoveka. :) kao dete je neko :D

    Za ovo već ima izraz,pičkica. :)))

    E da,i ja da pohvalim tog momka,da ne bude da samo kenjam,ja ga zovem onaj četvrti jer mu ne znam ime a da ga razlikujem od ova tri dunstera. :)

  17. Чрч, хвала на списку, али нигде на гуглу нема њихове слике, а то ме јебе...

  18. Није Аца, није Страјнић, није Кривокапић.

    ЕДИТ: Није Мијаљевић

  19. Pa onda ti ostane jedno ime :)

  20. Пеки, да ли си сигуран да ти гледаш РТС? :)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.