СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. Peki, ta četvorica su prenosila, petog nema.

  2. Начисто сам збуњен...Мислио сам да је Страјнић, али изгледа да није, а Милинковићу не могу да нађем слику...

  3. Milinkovic prenosi odbojku, on nije komentarisao nijednu utakmicu na prvenstvu.

  4. Погубио сам се начисто...

  5. Мислим да је Кривокапић у питању.

  6. Не може то без Милојка...

  7. Гојко Андријашевић је цар.

  8. Је л' и он преноси СП?

  9. Не, али је бољи од свих.

  10. Не знам за њега ал' сви ови што преносе СП су го курац... и онај Шаренац ментол што се губи у студију.

  11. Једино Килибарду волим од целе екипе.

  12. Peki, ti definitivno misliš na Krivokapića.

  13. Је л' неко зна како се зове она што води неку емисију о фудбалу на Кошави? Види се да веома добро "познаје" фудбал. :)

  14. Gojko je poznat po što je vatreni navijač Zvezde. U jednom prenosu zvonio mu je telefon a melodija je bila ''Ti znaj da uvek tu sam ja...''

  15. Гојко је гробар да нема већег, кад је Мореира онда дао гол Звезди само што није заплакао од среће. Шаренац исто 100% навија за Партизан ал' њега не волим јер не пушта Марију да прича, шта се он губи тамо. Мада то је небитно ионако су ментоли...

  16. Ma de, bre, Zvezdaš 1000 posto.

  17. Јебем ли га, онда је то можда био неко други али је један од тих ментола са РТС-а. Разликујем ту једино Ацу касапина, ови остали су ми исти. Још је Стојановић ту најбољи међу њима.

  18. Ajoooj, kako je ovo debilno, jebote.

    Zasto ne navijati za Brazil? Zato sto navijate za Argentinu. :S

  19. И јбт, нисам видео 2 добра гола на СП.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.