Predstavite se!

  1. Da Mrazice,idem,sto pitate?

  2. Draga Anne La Moon,
    Da li si odeljenje 3-5?

  3. Briši Mjeseče sa Vukajlije, profa ti se upisao na sajt...

  4. Kakav degutantan dijalog!!!
    Dajte deci malo mira i privatnosti, makar na Vukajliji.

  5. Omg,Profesorka.Dobar dan,otkud vi ovde?!Bas fino.:)Jel uzivate u raspustu?

  6. O dobar dan Mirjana. Pa bas i ne uzivam, radno je. Da i ja ovde. Malo da ucestvujem u nekom sajtu. Bas mi je drago sto si ti ovde.

  7. Lepo.I meni je drago sto ste vi ovde.

  8. Jeste, Anna ja ti sigurno verujem...

  9. Nemogu da verujem da sam banovana, kakav je ovo sajt. Sram vas bilo. Necu ni doci vise. Uzas.

  10. JTU, iskuliraj, popij pivo.

  11. Stvarno, sram vas bilo, banujete doktora srpskog jezika i književnosti koji napiše "Nemogu". Nema smisla.

  12. Pa bila je lepa predstava dok je trajalo... Ili je možda bila stvarnost ?

  13. Sa JTU-om je vecito predstava.

  14. Да, што с њим, он не би написао "немогу"...?

  15. Иначе, ако некоме треба савет у вези са кућевним пословима, нека ми се обрати...
    Управо завршавам свој приручник:
    "Како одрадити генералку у кући за невероватних сат времена и притом изгубити 10 килограма вишка и повећати концентрацију а кувати на пари без имало масти и затегнути трбушњаке и одморити мозак на дормео јастуку са посебним освртом на прављење џигер-сарме".

  16. Da i ja reknem neko slovo o sebi, ja sam Ivan i narkoman sam u početnoj fazi, sindrom vukajletamin :)
    Do sad napisah preko 20 defki i neka me neko zaustavi dok ne bude prekasno. Ostalo na mom profilu. Vidimo se uskoro na četu.

  17. ja sam Dusan iz Bga, gledam vas sajt vec duze vreme, pa reko da se i ja registrujem!!!

  18. Aleksic,Jovan
    Godina rodjenja 1994.
    Grad rodjenja: Paracin,Srbija.
    Nacionalnost : Srpska
    Hobiji : Muzika (metal,rok i hip hop,smrt onima koji vole grand),Video igre., Druzenje, Ubacivanje defki na "Vukajliju",basket.
    Okupacija : (M)Ucenik

  19. I već peti fan Hellsing-a na ovom sajtu...

  20. Илија Миросавић
    1988 годиште
    31000 Ужице
    Студент треће године Рачунарске технике, Технички факултет Чачак
    Музика: Азра, Смак, Хаустор, Block Out, КУД Идијоти, Гоблини, ЕКВ...
    Хобији: Мување риба по нету (помало гитара, испијање кава, зијевање по концертима и свиркама, ал` то само кад пукне нет..)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.